Kripto analisti, XRP'nin psikolojik olarak önemli 0.30 $ seviyesini geri alma şansına sahip olduğunu belirtti

Bu Gelişmeler Yaşanırsa Ripple 0,30 Doları Aşabilir

Kripto analisti, XRP'nin psikolojik olarak önemli 0.30 $ seviyesini geri alma şansına sahip olduğunu belirtti

Hollandalı kripto analisti Michael van de Poppe, topluluğa hitap etmek ve onlarla XRP fiyatı hakkında bir tahmin paylaşmak için Twitter'a gitti.

‘XRP 0,30 ABD Dolarına Dönebilir’

Analist XRP / USDT ve XRP / BTC çiftlerine bakıyor. Üçüncü en değerli koinin 0.28 $ - 0.30 $ seviyesine geri dönme şansı var, eğer ilk 0.245 $ seviyesini geri kazanırsa diyor.

"USDT, XRP'den Daha Likit"

Finans ajansı Weiss Crypto Ratings, Ripple'ın İngiltere merkezli Azimo havale platformuyla ortaklık yaptığı son haberlerinden sonra XRP'yi eleştiren bir tweet yayınladı. Azimo, Filipinler'e ödeme yapmak için bir ODL koridoru kurmayı planlıyor.

Buna cevap veren Weiss Crypto Ratings, XRP'nin bunun için mükemmel bir seçenek olmayabileceğini belirtti. Tweet, özellikle stablecoinler ve USDT'nin XRP'den çok daha likit olduğunu söylüyor.

“Para transferi hizmeti Azimo, Filipinler'deki fon transferini hızlandırmak için Ripple'ın ODL hizmetini kullanacak. Bunun yerine stablecoins neden kullanılmıyor? USDT, XRP'den daha likit durumda. Bu 2015 yılında bir yenilik olurdu. Şimdi fiatın yerini değiştirmek için XRP'den daha iyi seçenekler var.”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ