Bitcoin grafiklerde canlanıyor gibi görünüyor ve hafif bir artış kaydediyor, bu nedenle trader'lar mevcut seviyeyi tutuyorsa 7.200 dolara yükselmesini bekliyorlar.

Bu Hamleler Olursa Bitcoin 7.200 Doları Görecek

Bitcoin grafiklerde canlanıyor gibi görünüyor ve hafif bir artış kaydediyor, bu nedenle trader'lar mevcut seviyeyi tutuyorsa 7.200 dolara yükselmesini bekliyorlar.

Yazım sırasında, Bitcoin küçük bir artış gösterdi ve 6.833 $ seviyesine ulaştı. Traderlar, büyük kripto para pompalamaya hemen başlarsa, muhtemelen 7.000 dolarlık bölgenin üzerine çıkacağına inanıyorlar.

7.000 doların üzerine çıkma eğilimi

Yatırımcılar bugünlerde BTC davranışını dikkatle izliyor, ancak bazıları yükseliş senaryoları sunacak kadar cesur. Trader 'George', Bitcoin hemen pompalamaya başlarsa, 6.833 dolardan, 7.050 doların üzerinde bir değişiklik olacağını ifade ediyor.

Bununla birlikte, daha önce, BTC'nin 6.875 dolara ulaşmasını ve ardından 6.700 dolara inmesini beklediği için tutumu biraz daha az iyimserdi, böylece 6.000 $ 'ın üst ortalarında kalıyordu.

TradingView'den ‘Moiseiev_Yurii’ de Bitcoin'in bugün sonra 7.200 dolarlık alana ulaşmasını bekliyor. Bunun nedenlerini sunuyor, ancak tüm yatırımcıların kendi araştırmalarını yapmaları gerektiği konusunda uyarıyor:

“Fiyat yükseliş trendinde işlem görüyor. Destek bölgesine yakın fiyat ticareti. Destek bölgesi 6.850 dolar - 6.750 dolar. Destek hattı. Trend'i Takip Edin ”

 Trader @CryptoCapo_, bu yıl Temmuz ayına kadar Bitcoin fiyatının potansiyel bir düşüşünü 2.000-2.200 $ seviyelerine kadar düşünüyor. Senaryosu başlarsa, BTC daha sonra bu düşüşten sonra 3.850 dolara yükselebilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ