Chainlink (LINK) ve Tezos (XTZ), büyük bir fiyat düşüşünden sonra kripto para birimlerinin çoğunun istikrar kazanmasıyla piyasayı daha yükseğe itmeyi başardı.

Bu İki Altcoin Düzeltme Sonrası Artış Gösteriyor

Chainlink (LINK) ve Tezos (XTZ), büyük bir fiyat düşüşünden sonra kripto para birimlerinin çoğunun istikrar kazanmasıyla piyasayı daha yükseğe itmeyi başardı. Bu iki kripto para birimi şu anda ilk 25 arasında en iyi performans gösteren kripto para birimleri ve kurtarma işlemine liderlik etmeye devam edebilirler.

Tezos ve Chainlink İyileşmeye Başladı

Bitcoin (BTC) ve dijital varlıklar 2020'nin başlangıcında çok olumlu bir deneyim yaşamasına rağmen, birkaç gün önce büyük ölçüde düştüler. Bazı meraklılar bunun Coronavirus'un tüm dünyada genişlemesinden kaynaklandığını düşünürken, diğerleri bunun Coronavirus genişlemesine tepki veren pazarlarla ilişkili olduğunu düşünüyor.

Bununla birlikte, bazı kripto para birimleri sadece birkaç saat içinde % 14'ün üzerinde kaybetti ve bu da yıl başladığından bu yana en büyük satış oldu. Aynı zamanda, bu yıl Ocak ayında başlayan boğa piyasasının sonu anlamına da gelebilir.

Şu anda, dijital varlıklar istikrar kazanmış ve son birkaç gün içinde kaybettikleri fiyatın bir kısmını geri kazanmıştır. Bununla birlikte, piyasadaki sırasıyla 10. ve 11. en büyük kripto para birimleri olan XTZ ve LINK, mevcut eğilime öncülük ediyor.

Bitcoin, 24 saat öncesine göre % 3.76 oranında düşerken, bu iki kripto para birimi çok hızlı bir şekilde genişliyor. Tezos % 4.05 oranında artış gösterirken, Chainlink piyasa değerlemesine % 6.90 ekledi. Bu iki kripto şu anda 251 milyar dolar olan toplam kripto piyasa değerinin % 1,31'ini temsil ediyor.

Birçok analistin ve meraklıların ana sorusu, dijital varlıkların bu yılın başlarında olduğu gibi boğa piyasasının gelecekte de devam edip etmeyeceğidir. Bitcoin'in sadece dört yılda bir gerçekleşen bir yarılanma olayını yaşayacağı dikkate alınmalı. Bu, piyasayı çok boğa haline getiriyor ve sadece Bitcoin'e değil, diğer birçok altcoine de yeni zirvelere yardımcı olabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ