Kısa vadede ETH'nin şu anki fiyatında değerinin düşük olduğunu ve yakında daha da yükseleceğini gösterdiği için, bu ivmenin önemli ölçüde daha da uzayacağı görülüyor.

Bu İndikatör Altcoinlerin Sultanını Göğe Çıkardı

Son zamanlarda Bitcoin dün 7.000 doların üzerine çıktığında ortaya çıkan piyasa çapındaki yükseliş eğilimi, BTC ve diğer büyük altcoinlerden daha iyi performans göstermeye devam ederken bazı büyük kazanımlar kaydeden Ethereum için özellikle yararlı olduğunu kanıtladı.

Kısa vadede ETH'nin şu anki fiyatında değerinin düşük olduğunu ve yakında daha da yükseleceğini gösterdiği için, bu ivmenin önemli ölçüde daha da uzayacağı görülüyor.

Bu, kripto boğaların üstesinden gelmesi gereken kritik bir teknik seviyeye yaklaştıkça gelir ve bu seviyenin üzerinde temiz bir kırılma potansiyel olarak büyük başaşağı tetikler.

Şu anda, Ethereum, 171 $ 'lık mevcut fiyatıyla % 7'nin üzerinde işlem görüyor.

Bugünkü yükseliş, ilk olarak Pazar akşamı gerçekleşen bir uzantıya işaret ediyor, bu da kripto paraların Bitcoin ile birlikte yukarı doğru itmeye başladığı zamandır.

Analistler şimdi kriptonun 200 günlük hareketli ortalamasına hızla yaklaştığını ve bu devam eden yükselişin tam gelişmiş bir boğa rallisine dönüşüp dönüşmediğini belirleyebilecek kritik bir seviye olduğunu belirtiyorlar.

Yakın zamanda atılan bir tweet'te popüler bir analist “Ethereum günlük - MA 200'ü bu daha geniş hareketle tekrar test eden ana dallardan” biri olarak ifade etti.

Şu anda 170 $ 'ın altında olan bu teknik seviye, yukarıda kesin olarak kırılması durumunda önemli bir momentumu katalize edebilir.

Temel Veriler ETH'nin Şu Anda Düşük Değerli Olduğunu Gösteriyor

Blokzinciri odaklı bir araştırma ve analiz grubu olan Glassnode, yakın bir tweet'te Ethereum’un MVRV oranının mevcut değerinin kabaca 202 $ olması gerektiğini, piyasa değerinin de bunun oldukça altında olduğunu açıkladı.

"Fiyatın" gerçeğe uygun değerin "üstünde veya altında olup olmadığını değerlendirmek için kullanılan bir metrik olan Ethereum’un MVRV Oranı şu anda 0,8'de duruyor ve şu anda değerinin altında olduğundan eminiz. ETH’nin gerçekleşen fiyatı şu anda 202 $, mevcut piyasa değeri 164 $. ”

 Bu, kripto para biriminin devam eden teknik gücünün yakında 200 doların üzerinde hızlı bir harekete yol açabileceğini ve bu da 100 doların altında bir bölgede ayarlanan Mart ortalarının en düşük seviyelerinden belirgin bir tırmanışa işaret edebileceğini gösteriyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ