Bitcoin, Ethereum, XRP ve daha geniş kripto teknik analiz çevrelerini izlediyseniz, muhtemelen TD Sıralamasını biliyorsunuzdur.

Bitcoin, Ethereum, XRP ve daha geniş kripto teknik analiz çevrelerini izlediyseniz, muhtemelen TD Sıralamasını biliyorsunuzdur.

Point 72 danışmanı ve tanınmış yatırımcı Tom DeMark (dolayısıyla TD Sıralı) tarafından oluşturulan gösterge, uzun zamandır birçok yatırımcının ticaret paketlerinin temelini oluşturuyor ve bu yatırımcılara varlıkların yerel üstleri nerede bulduklarını belirleyebilecekleri bir yol sunuyor.

Bitcoin fiyat hareketini belirlemede son derece iyi olduğunu belirten Demark, Bloomberg ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda, kripto piyasası çekim noktalarını makro bazda işaretlemede göstergesinin son derece doğru olduğunu söyledi: Güçlü bir eğilim geri dönüşünü gösteren 13 mumun, Bitcoin 20.000 $ 'a çarptığında TD Sıralaması tarafından kaydedildiğini açıkladı. Aralık 2017 ve başka bir 13 mum daha, BTC 14 Aralık'ta 3.150 $'a demir attığında görüldü. Dahası, bu yılın Haziran ayında görülen 14.000 $ 'a 13 mum basıldı.

Bu göstergenin XRP için ne kadar doğru olduğu açık olmasa da, TD Sıralaması, altcoin'in grafiği için Bitcoin'e (XRP / BTC) karşı bir satın alma sinyali attı ve potansiyel olarak çiftin daha yükseğe gitmenin eşiğinde olduğuna işaret ediyor.

TD Sıralaması XRP İçin Alış Sinyali

Bir telegram kanalını izleyen TD sıralaması gösterge, özellikle bir dizi varlık, kripto para birimi ve emtiaya işaret ediyor, XRP / BTC bir günlük grafikte bir “9 Satın Al” görüldü. Gösterge ders kitaplarında olduğu gibi oynarsa, XRP yakında Bitcoin'e karşı toplanmaya başlayabilir.

Hepsi bu ticaret çiftinin Ocak ayında dibe vurduktan sonra daha da yükselmeye devam edeceğini göstermiyor.

Bu çıkıştan önceki raporlara göre, analist Bitcoin Jack, XRP / BTC ticaret çiftinin yükselen bir kurulum oluşturduğunu ve son zamanlarda önemli seviyelerde bir dip oluşturduğunu belirtti. Kripto para biriminin yakında 2.536 satoshis'ten 2.879 satoshis'e kadar yükselebileceğini iddia ediyor - önümüzdeki haftalarda % 13.5'lik bir kazanç durumu bu.

Uzun vadede TraderXO, BTC'ye karşı XRP'nin efsanevi grafikçi Richard Wyckoff tarafından tarif edilen bir grafik desenine veya şemaya benzer bir şekilde işlem yaptığını kaydetti. Şematik Wyckoff Birikim paterni ve XRP'nin şu anda birikimin Faz C'sinde olduğu anlamına geliryor ve bu da fiyatların yüksek aralığa güçlü bir artışla korelasyon gösterdiğine işaret ediyor.

Wyckoff şeması tam olarak oynarsa, altcoin'in fiyatı 5.000 satoshi’ye ve belki de ötesine doğru artacaktır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ