Sadece iki saat önce, Bitcoin Cumartesi sabahı ve öğleden sonraları 6.700 $ 'dan işlem gördükten sonra varlığı % 4 getiren dikey bir hareketle 7.020 $' a yükseldi.

Sadece iki saat önce, Bitcoin Cumartesi sabahı ve öğleden sonraları 6.700 $ 'dan işlem gördükten sonra varlığı % 4 getiren dikey bir hareketle 7.020 $' a yükseldi. Ancak, kripto para birimi arttıkça, ret yedi, sadece birkaç dakika sonra başladığı yere geri döndü.Dikkat çekici bir kripto tüccarı ve Microsoft'ta bir AI / Cloud uzmanı Joe McCann, son patlayıcı hareketin büyük olasılıkla BitMEX'teki negatif fonlama oranlarının neden olduğu vadeli kısa bir sıkışma ile ilişkili olduğunu belirtti.

Dalgalanmanın kazanılmasından bu yana, analistler Bitcoin ve kripto pazarının geri kalanı için sırada ne olacağını düşünüyor?

Şaşırtıcı bir şekilde, önemli 7.000 dolarlık teknik dirençteki güçlü reddetmeye rağmen, analistler önde gelen kripto para biriminin kısa ve orta vadeli beklentileri hakkında yükselişe geçeceğini umuyorlar.


3 Nisan'da yayınlanan bir Bloomberg raporuna göre, Bitcoin kısa süre önce önemli bir teknik direncin üzerine çıktı ve DVAN Alış ve Satış Basınç Göstergesinin “pozitif bir sapma ve bir satın alma sinyali” yazdırmasına izin verdi.

tanınmış kripto tüccarı TraderSmokey geçtiğimiz günlerde Bitcoin'in 12 saatlik Kumo bulutunun üzerinde geçtiğini ve Ichimoku Cloud göstergesinin merkezi yönü olduğunu ve bu durumun yükseliş eğiliminin ortaya çıkabileceğini belirtti.

Herkes İkna Olmadı

Ne yazık ki, herkes bu açıklamalara ikna olmadı. Tanınmış bir tüccar Elliot Wave analizinin perspektifinden bakıldığında, hala biraz düşüş gösterdiğini belirtti.

 Duyarlılığı, Bitcoin’in azalan hacim konusundaki son rallisinin "düzeltici" göründüğünü açıklayan diğer Elliot Wave odaklı analistler tarafından desteklendi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ