Kripto para birimleri son birkaç yılda büyük bir popülerlik kazandı. Şimdi daha fazla insan onlara yatırım yapıyor.

Bu Koinlerin 2023 Yılında 50x Yapma Potansiyeli Bulunuyor - İşte Detaylar

Kripto para birimleri son birkaç yılda büyük bir popülerlik kazandı. Şimdi daha fazla insan onlara yatırım yapıyor. Kripto para birimlerinin değerindeki artış, onları hem alım satan yapanlar hem de yatırımcılar için çekici bir yatırım fırsatı haline getirdi.

Bununla birlikte, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda kripto para birimi varken, hangi kripto projelerinin 2023'te 50 kat artacağını belirlemek zor olabilir.

Arbitrum (ARB), Script Network (SCPT) ve Apecoin (APE), 2023'te 10 kat büyüme potansiyeli gösteren üç kripto varlığı. Bu kripto para birimlerine yatırım deneyimine başlamadan önce, en iyi şekilde nasıl çalıştıklarını anlamak önemlidir.

Arbitrum (ARB): Aya Çıkma Potansiyeli Olan İyi Bir Yatırım

Arbitrum, işlemleri ana Ethereum zincirinden boşaltarak ağın hızını ve verimliliğini artırmak için tasarlanmış, Ethereum için bir Katman 2 ölçeklendirme çözümüdür. Optimistic Rollups adlı benzersiz bir yaklaşım kullanır ve bu, birçok işlemi tek bir toplu iş halinde bir araya getirmesini sağlayarak, bunları ayrı ayrı işlemeyle ilgili süreyi ve maliyeti azaltır.

Arbitrum, akıllı sözleşmeleri daha ölçeklenebilir ve kullanıcı dostu hale getirmeyi amaçlayan bir blockchain girişimi olan Offchain Labs tarafından geliştirildi. Platform, Ethereum üzerine inşa edilmiştir. Yani işlem hacmi ve hız açısından önemli iyileştirmeler sunarken Ethereum'un güvenlik ve ademi merkeziyet özelliklerini miras alır.

Bu yazıyı yazarken, ARB tokeni 24 saatlik 417.326.371 USD işlem hacmiyle 1.30 USD'den işlem görüyor. Token, alıcılar henüz fiyatı 1,5 $ işaretinin üzerine çıkarmasa da, bu da onu 2023'te satın alınması gereken bir ürün haline getiriyor. DigitalCoinPrice gibi önde gelen firmalar, Arbitrum tokeninin 2023'ün sonundan önce 2,77 $'a ulaşabileceğini tahmin ediyor.

Script Network (SCPT): 10x Büyümesi İçin Gelecek Vaat Eden Kazanmak İçin İzleme Tokenı

Kazanmak için izle projeleri, dijital para birimleri ve blockchain tabanlı platformlar dünyasında nispeten yeni bir trend. Script Network kullanıma sunulduğundan beri, izle ve kazan ekosistemine daha fazla yatırımcı çekmeye devam etti.

Script Network, kullanıcılara video izleyerek veya diğer görevleri tamamlayarak token kazanma olanağı sağlıyor. Bu tokenlar daha sonra mal ve hizmet satın almak, kripto para birimi borsalarında işlem yapmak veya yatırım olarak tutmak dahil olmak üzere çeşitli amaçlar için kullanılabiliyor.

Script Network, finansal durumu veya konumu ne olursa olsun internet bağlantısı olan herkese açıktır. Bu, insanların herhangi bir özel beceriye veya mali kaynağa ihtiyaç duymadan token kazanmalarını erişilebilir bir yol haline getirir. Bu özellikler, Script Network'ün 2023'te 10 kat büyüyebilecek tek bir belirteç olarak projelendirilmesine yardımcı olur.

Analistler, ön satışının birkaç gün içinde başlamasıyla, Script Network'ün kripto alanına zaten hakim olan kripto devlerini geride bırakacağına inanıyor. Proje sırasında 0,00947 dolardan işlem görecek ancak analistler, Aralık 2023'ten önce 1 doları geçeceğini tahmin ediyor.

Apecoin (APE): 10 Kat Kar Sağlayan Bir ERC-20 Yönetişimi ve Hizmet Tokenı

Apecoin, Bored Ape Yacht Club ekosisteminin bir parçası olarak Mart ayı ortasında piyasaya sürüldü. NFT sistemlerini dönüştürme ve yatırımcılara paralarının karşılığını verme vaadiyle yola çıktı. Apecoin'in Güney Kore Upbit borsasında son iki haftadaki önemli büyümesinin ardından, endüstri analistleri 2023'te dikkat edilmesi gereken bir token olarak APE'yi eklediler.

Coinmarketcap'e göre APE şu anda 3,68 USD'den işlem görüyor ve son 24 saatte %0,5'lik bir artışa işaret ediyor, bu da analistlerin APE'nin 10 kat büyümeye hazır olduğu sonucuna varmasına neden oluyor. APE, bu yıl sona ermeden elde edilebilecek token başına 8 $ ile yükseliş eğilimi gösteren bir fiyat hareketinin tadını çıkarıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ