Salı günü yatırım uygulaması Abra’dan önemli bir açıklama geldi. Açılamaya göre Abra küresel kullanıcıları için yakında platformunu yenileyecek. Yenilemenin ardından Abra yeni platformunda önümüzdeki birkaç hafta içinde 200'ün üzerinde kripto paranın alım satımının yapılabileceğini ifade ediyor.

Bu Kripto Yatırım Uygulaması Kripto Hacmini Genişletmek İstiyor

Salı günü yatırım uygulaması Abra’dan önemli bir açıklama geldi. Açılamaya göre Abra küresel kullanıcıları için yakında platformunu yenileyecek. Yenilemenin ardından Abra yeni platformunda önümüzdeki birkaç hafta içinde 200'ün üzerinde kripto paranın alım satımının yapılabileceğini ifade ediyor.

California merkezli şirket, ABD kullanıcıları için 60'ın üzerinde kripto para birimi için zaten destek eklemiş durumda.

Bu uygulama aynı zamanda Tether, TUSD, Paxos ve DAI gibi stablecoin cinsinden para yatırma ve çekme işlemlerini de kabul ediyor. Bir şirket açıklamasına göre, kullanıcılar işlem çifti sınırlaması olmadan herhangi iki kripto para birimi arasında da işlem yapabiliyor

Abra ayrıca, ABD bankalarının para yatırma ve çekme limitlerini değiştirerek günlük bazda 4 bin dolara, haftalık bazda 8 bin dolara ve aylık bazda ise 16 bin dolara çıkarmış durumda.

Destek Nedeni

Token sıkıntısını desteklemenin nedenlerini söyleyen Abra CEO'su Bill Barhydt şu vurguyu yapıyor:

“Dünyayı gezip yüzlerce Abra kullanıcısı ile konuştuktan sonra, kripto yatırımları konusunda seçim özgürlüğünün insanlar için büyük önem taşıdığını belirledik."

Temmuz ayında, Abra, yasal kaygılar nedeniyle ABD kullanıcıları için QTUM, BTG, EOS, OMG ve SNT hizmetlerini durduracağını açıkladı. Firma bu kripto para birimlerinin ABD'deki kullanıcılar için yenilenmiş platforma dahil edilmeyeceğini vurgulamıştı.

Abra'nın bu hamlesi kripto para dünyasına yönelik benimsenmenin giderek aratabileceği anlamına geliyor. 

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ