Yeni piyasaya sürülen kripto para birimleri için Türkiye her zaman bir ilgi kaynağı oluyor.

Yeni piyasaya sürülen kripto para birimleri için Türkiye her zaman bir ilgi kaynağı oluyor. Zira Türkiye’de kripto para projelerine yönelik olarak önemli bir yatırımcı kitlesi bulunuyor. Bu yatırımcı kitlesinin değerlendirmek isteyen FLOKI Inu (FLOKI)’den önemli bir hamle geldi.

FLOKI bir duyuru yaparakTürkiye’de yayınlayacağı reklam filmini twitter’dan paylaştı. Ekip reklam filmlerinin başlangıçta 15 saniyelik gibi kısa sürelerle olacağını sonrasında ise 40 saniyeye çıkarılacağını vurguladı.

Ekip tarafından Türkiye’de yayınlanacağı belirtilen 15 saniyelik reklamda projenin sahibi olduğu çeşitli platform ve kuruluşlardan bahsediyor. Bunlar arasında NFT metaverse oyunu olan Valhalla, yardım kampanyaları ve Floki üniversitesi bulunuyor.

Reklam kampanyasının iki ay sürmesi planlanıyor. Televizyon reklamlarının etkisi göz önüne alındığında bu hamle ile yaklaşık 300 milyon insana ulaşılması hedefleniyor.

Floki Inu popülerliğini Elon Musk’tan alıyor. Zira Elon Musk’ın sahibi olduğu köpek yavrusunun adı da Floki. Proje ayrıca İngiltere’de verdiği otobüs reklamlarıyla da adından söz ettiriyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ