Santiment, bir yıl önce DOGE ve SHIB'ye benzer şekilde LUNC'de yukarı yönlü bir büyüme bekliyor.

Bu Meme Tokeni  Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu

Santiment, bir yıl önce DOGE ve SHIB'ye benzer şekilde LUNC'de yukarı yönlü bir büyüme bekliyor.

Firma, LUNC ile ilgili anahtar kelimelerin sosyal trend derecelendirmelerinde sırasıyla nasıl 1 ve 8 olarak derecelendirildiğini açıklıyor.

Kaderin yakın zamandaki bir cilvesinde, kripto para birimi alanında yeni bir altcoin'in yavaş yavaş dikkat çektiğine dair güçlü göstergeler var. Kripto para analitik firması Santiment tarafından yapılan bu göstergeler, altcoin'in ön plana çıktığını ve hem Shiba Inu'yu (SHIB) hem de Dogecoin'i önde gelen meme paraları olarak çıkarmaya hazır olduğunu gösteriyor.

Açıklandığı gibi, söz konusu altcoin yeni dirilen Luna Classic'tir. mtkachuk olarak tanımlanan bir Santiment analistine göre, LUNC, DOGE'nin geçmişte kaydettiği şeye benzer bir piyasa performansı eğilimine karşılık veriyor. Trendle birlikte analist, LUNC'nin artık meme paralarının yeni taçlandırılmış kralı olduğunu belirtti.

Mtkachuk, "Her ikisinin de ilk yükselişi oldu, ardından düz bir konsolidasyon ve ardından gerçek çılgınlık başladı. Sosyal verilere bakıldığında, benzer bir resim ortaya çıkıyor:” Bu görüşü daha da pekiştirmek için, LUNC ile ilgili anahtar kelimelerin sosyal eğilim derecelendirmelerinde sırasıyla nasıl 1 ve 8 olarak derecelendirildiğini açıklıyor. Bu son derece uçan rakam, altcoinin kripto para birimi alanında nasıl daha fazla dikkat topladığını gösteriyor.

Bir ayrılık notunda, Santiment, yatırımcılara LUNC hakkında bir şekilde uyarıcı bir açıklama yaptı. Santiment, kripto alanı LUNC'de 1000 başına yaklaşık 0,25 ABD dolarına bir düşüş yaşarsa ve son ayağı 0,8 doların üzerine çıkarsa, yatırımcıların kesinlikle önceki olaylardan ders almadığını açıkladı. Bu açıklama, kripto meraklılarını herhangi bir projeye yatırım yapmadan önce araştırma yaparken akıllıca yatırım yapmaları konusunda uyarmalıdır.

LUNC Kurucusu Tutuklandı

LUNC hakkındaki son olumlu nota rağmen, tartışmalar projenin arkasındaki ana beyin Do Kwon'u takip etmeye devam etti. Daha bugün, bir Güney Kore Mahkemesinin Do Kwon ve şu anda Singapur'da bulunan diğer beş kişinin tutuklanmasına karar verdiğine dair haberler çıktı. Bildirildiği gibi gelişme, Güney Koreli yetkililerin yaptığı soruşturmaların, kurucu ortağın Terra projesiyle dolandırıcılığı sürdürmekle suçlanmasından sonra ortaya çıktı.

Dahası, Güney Koreli savcılar Temmuz ayında Terraform Labs kurucu ortağı Daniel Shin'in ikametgahına baskın düzenledi. Bu hareket, bildirildiği gibi, projenin çöküşünün arkasındaki koşulları çözmeye yöneliktir.

Terraform Labs'ın algoritmik stabilcoin UST ve kardeş tokeni LUNA'nın birkaç ay önce düştüğünü ve yatırımcılara 40 milyar doların üzerinde bir kayıp bıraktığını hatırlayın. Kazadan birkaç ay sonra Do Kwon, çöken Terra USD'yi Terra Classic USD (USDTC) ve Terra (Luna)'yı Terra Luna Classic (LUNC) olarak yeniden markalaştırdı. Ancak Kwon, kazada kişisel kayıplara da katlandığını vurgulayarak iddianameyi yalanladı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ