Bitcoin Hash Ribbons modeli bir teslim olmaya başlayacak. Belirtilen analistler, bundan kurtulmanın BTC tarafından yönetilen muhteşem bir boğa göreceğini söylüyor.

Bu Model Bitcoin İçin Devasa Artışı Gösterdi

Bitcoin Hash Ribbons modeli bir teslim olmaya başlayacak. Belirtilen analistler, bundan kurtulmanın BTC tarafından yönetilen muhteşem bir boğa göreceğini söylüyor.

Bitcoin son zamanlarda 10,000 $ 'dan yüksek seviyesinden 8.600 $' a düştü. Bitcoin kurucusu Satoshi'nin on bir yaşındaki bir cüzdandan 50 BTC transferi gerçekleştirdiğine dair söylentiler vardı. Gerçekliğini kanıtlayan hiçbir kanıt yoktur.

Bununla birlikte, hızlı bir satış Bitcoin çılgınlığını teşvik etti. BTCUSD'nin potansiyelini bilen ve inanan yatırımcılar tam da bu anı bekliyordu.

BTCUSD'yi yaklaşık 10.000 dolardan satın alanlar kar rezervasyonunu veya minimum kayıplardan çıkmayı arayacaklardı. Bu tipik bir perakende yatırımcı zihniyeti. Bu nedenle, BTCUSD 10 bin dolara doğru yükselmeye başlarsa, başka bir satış fiyatının düşmesine tanık oluruz.

Bitcoin Hash gücü yarıya indiğinde önemli ölçüde düştü

Hash gücü, Bitcoin ağının işlem gücünü ifade eder. Sistemdeki madencilerin birleşik hesaplama gücünden geliyor. Şimdi, BTC'yi 12 Mayıs'ta yarıya indirdikten sonra, madenciler için ödüller tam olarak yarıya indi.

Eski madencilik donanımını kullanan birkaç madencinin, ağa hitap etmek için çok fazla elektrik enerjisi ve zamana ihtiyacı olacaktır. Yarıya inen Bitcoin ödüllerinin sayısı, birçok madenciyi işten çıkarırdı.

Bu hash deseni son olarak 2018'de görüldü ve bu neredeyse % 5000 geri dönüşle sonuçlandı

 Bitcoin analisti olan Charles Edwards, Bitcoin satın almak için en iyi zamanın bu teslimiyet sırasında olduğunu belirtti. En büyük boğa, genellikle kısa vadeli faiz oranı daha uzun vadenin üzerine çıktığında toparlanma sonrasında gelir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ