Bazı kişiler Ripple'ı yerden yere vururken, kripto topluluğundaki insanların çoğunluğu firmanın hala en başarılı küresel ödeme çözümlerinden biri olma yolunda olduğuna inanıyor.

Bu Olaylar, Ripple ve XRP

Bazı kişiler Ripple'ı yerden yere vururken, kripto topluluğundaki insanların çoğunluğu firmanın hala en başarılı küresel ödeme çözümlerinden biri olma yolunda olduğuna inanıyor. Ripple, geniş topluluğu, derin ortaklıkları ve çeşitli önemli gelişmeleri ve olayları ile dikkat çekti.

Ripple’ın XRP'si, kripto para piyasasının çoğu döngüde mücadele ettiği analistlerden bu zamana kadar birçok eleştiri ve kötümser görüşle karşılaştı.

Bununla birlikte, XRP hala kripto pazarında dikkate alınacak en iyi varlığın konuşmasında kendini buluyor. Ripple ile ilgili tartışılması gereken çok şey var. Yine de, bu makalede, Ripple'ı kripto alanındaki en iyi ödeme çözümlerinden biri olarak konumunu korumaya devam ettiren en son ortaklıklar ve olaylar hakkında konuşacağız.

Ripple, Haziran 2019'da MoneyGram ile, MoneyGram’ın sınır ötesi ödeme sürecinin bir parçası olarak değiş tokuşlarda XRP'den yararlanabilmesini sağlayacak stratejik bir ortaklık duyurdu.

Şimdi, Ripple, ünlü ortağı MoneyGram yeni bir anlık çözüm hizmeti getirdiğinden ve Ripple’ın havale ürünlerini kullanımını genişleteceğini açıkladı.

Ayrıca, Ripple destekli uluslararası ödeme sistemi One Pay FX'i bu yıl İspanyol bankası Santander tarafından Meksika'ya genişletme planları var.

 Ripple hala gelişiyor ve hızlı, kolay ve çok ucuz bir sınır ötesi ödeme sistemi sağlama arayışına devam etmek için gerekenlere sahip. Hiç şüphe yok ki Ripple sonunda en iyi ödeme çözümü seçimi olacak. Mevcut dünya krizleri yarardan daha fazla zarar vermiş olabilir, ancak pazar büyümeye devam ederken, Ripple için geleceğin neler beklediğini görmek için bekliyoruz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ