Lider kripto para birimi önümüzdeki günlerde daha fazla katliama hazırlanıyor mu? Ve bu satış sinyali neden bu kadar doğru kabul ediliyor?

Bitcoin fiyatının, varlığın genç tarihindeki en büyük tek günlük çöküşlerinden biri için bir kayıt oluşturmasından sadece iki kısa hafta sonra, en son fiyat hareketi, varlığın en tehlikeli düşüşlerinden önce gerçekleşen yıkıcı bir şekilde doğru satış sinyaline yol açtı.

Lider kripto para birimi önümüzdeki günlerde daha fazla katliama hazırlanıyor mu? Ve bu satış sinyali neden bu kadar doğru kabul ediliyor?

Bitcoin fiyatında, son zamanlarda normalden daha fazla bir rollercoaster sürüşü oldu.

Piyasa değerine göre önde gelen kripto para birimi, yeni yılı güçlü bir şekilde başlattı, % 50'nin üzerinde toplandı ve 10.000 doların üzerinde yüksekleri geri aldı.

Ancak, kilit seviye, FOMO güdümlü bir perakende yatırımcı rallisini teşvik edemedi, varlığı iplere koyarak ve şaşırtıcı hale getirdi. Birkaç hafta sonra bile, hızla yayılan koronavirüs pandemisinin üzerindeki panik, finans dünyasına yayıldı ve Bitcoin, altın, hisse senetleri ve daha fazlası da dahil olmak üzere tüm varlıkların felaketle sonuçlanmasına neden oldu.

Tehlikeli çöküş Bitcoin'i 7.500 dolardan 4.000 doların altına sürükledi. Ancak iki hafta sonra bile, kripto varlığı düşük seviyesinden neredeyse iki katına çıktı ve bir kez daha 7.000 doların altında işlem görüyor.


10,000 $ 'dan 4,000 $' ın altına, sonra 7,000 $ 'a geri döndükten sonra, ilk kripto para birimi için tam olarak ne olacak?

TD Sıralı göstergesine göre, Bitcoin fiyatı günlük zaman dilimlerinde bir satış sinyali tetikledi ve sonraki günlerde yüksek bir düşüş olasılığı var.

TD 9 Satışı 10K $ 'da Tetiklendi, Başka Bir DüşüşTakip Edecek mi?

Bitcoin fiyat hareketi, TD Piyasaları göstergesinde TD 9 satış sinyalini tetikledi ve finansal piyasa zamanlama uzmanı Thomas Demark tarafından yaratıldı.

TD Sequential, Aralık 2017 üst ve 2018 alt dahil olmak üzere Bitcoin'in en ünlü üst ve alt kısımlarının çoğunu doğru bir şekilde tahmin etmek için kullanılmıştır.

Son zamanlarda, TD 9 son olarak 13 Şubat 2020'de Bitcoin fiyatında bir satış sinyali tetikledi. Bu tarih, şu ana kadarki yılın en yüksek seviyesi ve sonraki günlerde Bitcoin fiyatı% 60'ın üzerinde düştü. Araç ayrıca Altcoinler Tezos, Chainlink ve Ethereum'daki parabolik rallinin sonunu doğru bir şekilde tahmin etti.

Aynı satış sinyali tekrar tetiklendi, bu da Bitcoin'in yerel düşüklere doğru başka bir felaket inişine girebileceğini veya yeni bir dip bulmak için belki de düşebileceğini düşündürüyor.

 Aracın doğruluğu, Bitcoin’in borsa ile korelasyonu ve bugünün hızla artan işsizlik iddiaları açıklandığında, birçok dış faktöre bağlı olarak düşüşü destekliyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ