Reno Şehri Belediye Başkanı Hillary Schieve ve Theodore Clapp (“Reno DAO” yu yaratıyor) Tezos Commons “Tez Talks” podcast'inde Reno DAO'nun Tezos ve Burning gibi ünlü sanat eserlerinin üzerine inşa edileceğini duyurdu.

Bu Şehir Popüler Altcoin İle Ortaklığa Gitti

Reno Şehri Belediye Başkanı Hillary Schieve ve Theodore Clapp (“Reno DAO” yu yaratıyor) Tezos Commons “Tez Talks” podcast'inde Reno DAO'nun Tezos ve Burning gibi ünlü sanat eserlerinin üzerine inşa edileceğini duyurdu.

Ayrıca Reno DAO vatandaşlarına eşit olarak teslim edilecek olan 'Reno Coin' tanıtıldı.

Reno DAO ve Tezos

Reno Belediye Başkanı Hillary Schieve, 'Reno DAO' projesini tasarlamanın ilk aşamalarında olan Theodore Clapp ile birlikte, Tezos Commons "Tez Talks" podcast'inde "Reno DAO" nun (DAO, Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon) olacağını duyurdu. Tezos üzerine inşa edilecek.

Theodore Clapp, Reno şehrinin DAO'sunu inşa etmeye geldiğinde Tezos'a karar vermesinin nedenlerinden bazılarını açıkladı:

“Coinmarketcap'e gittim ve ölçeklenebilirlik, ücretler ve uzun vadeli sürdürülebilirlik için en iyi platformu bulmaya çalıştığım için aslında bir DAO geliştirmek için farklı blok zincirlerini ve mevcut teknolojileri araştırarak listeye girdim.

Bu yüzden, sonunda Tezos'ta karar kıldım ve çok fazla kaynağı, çerçevesi var ... Homebase DAO çerçevesi gibi, bu çok önemli olacak ... bu yüzden sonunda Tezos'a karar verdim. "

Reno şehri vatandaşlarını temsil ettiğinden, bir dizi nedenden dolayı en uygun blok zincirinin seçilmesi çok önemlidir. Theodore Clapp'in belirttiği gibi birçok neden, bir blok zincirinin güvenliği, sürdürülebilirliği ve uzun ömürlülüğüne dayanıyor:

"Bir şehir projesinde çok önemli olan şey, kodunuzun doğruluğunu onaylamak için resmi doğrulamadır. Michelson dilinin doğası, çok katı statik olarak yazılmış bir dildir… her şey derleme zamanında çözülür, bu nedenle bu anlamda gerçekten yararlıdır. Ve elbette, ücretler ve zincir içi yönetişim modeli gerçekten sevdiğimiz şeylerdir.

Delphi güncellemesi gazı (ücretler)% 75 oranında düşürüyor, sadece bu tür şeyler, ürününüzü üzerine inşa etmenin güvenli olduğu konusunda size bir fikir veriyor ve gazın makul olmayan bir miktara yükselmesi konusunda endişelenmenize gerek yok. "

Reno DAO'nun Nedenleri

Reno DAO'nun arkasındaki nedenlerden biri, hükümet işlerine şeffaflık getirmeye yardımcı olmaktır. Belediye Başkanı Schieve için bundan daha da ileri gidiyor:

“Gerçekten tüm vatandaşlarıma fayda sağlayabilecek bir yerel ekonomi yaratmak istiyorum… Şehrimizde hep birlikte sahip olabileceğimiz ve bundan para kazanabileceğimiz bir şeyler topluluğu. Ve yerel ekonomilerimizde birbirimize gerçekten fayda sağlayabileceğimiz yollara bakın.

Teddy eşitlikten bahsediyor ve bence bu gerçekten önemli, doğru, bu yüzden hepimiz aynı oyun sahasındayız ve hepimiz böyle bir şeyin faydalarını görüyoruz.

… Hatta güneş enerjisini paylaşabilir ve şehirlerin gerçekten ne kadar verimli hale gelebileceğini ve bu kadar verimli hale gelmek için ne kadar para biriktirebileceklerini düşünebiliriz ve bu sadece tüm topluluğumuza ve burada yaşayan sakinlere fayda sağlar. "

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ