29 Nisan'dan bu yana, Bitcoin’in fiyatı % 30 arttı. Bu aynı zamanda Kara Perşembe çöküşünden bu yana fiyatın % 160'tan fazla arttığı anlamına geliyor.

Bu Seviyeler Bitcoin İçin Yeni Bir Çıkışın Başlangıcı Olacak mı?

29 Nisan'dan bu yana, Bitcoin’in fiyatı % 30 arttı. Bu aynı zamanda Kara Perşembe çöküşünden bu yana fiyatın % 160'tan fazla arttığı anlamına geliyor. Bu nedenle, daha düşük desteği yeniden test etmek için bir düşüş yönlü hareket mükemmel bir şekilde doğal olacaktır ve yaklaşan yarılanma için değilse, 3.750 $ ve 7.600 $ 'dan satın alan trader'lar zaten kar almak için bekliyorlardı.

9.800 $ 'ın altında bir geri çekilme durumunda, 9.400 $ - 9.300 $ arasında fiyatın destek bulması bekleniyor. 9.400 dolar seviyesi 20-MA ve uzun vadeli azalan trend çizgisi ile uyumludur.

Bu arada 9.300 dolar, VPVR'de yüksek hacimli bir düğümle sıralanıyor. 9.300 dolar destek sağlayamazsa, traderların gözleri % 78.6 Fibonacci geri çekilmesine yakın olan 9.000 dolara odaklanacak.

Kısa vadeli 9.000 $’a  geri çekilme olasılığına rağmen, Bitcoin fiyat hareketi yarılanmayı teşvik ediyor gibi görünüyor, ancak Kripto Korku ve Açgözlülük Endeksi yatırımcıların çoğunluğunun şimdi oldukça yükselişte olduğunu gösteriyor.

 Bu, endeksin iki hafta önce bulunduğu güçlü bir pivot olsa da, birçok trader duygu metriğini bir karşı gösterge olarak görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ