Bir ekonomik kalkınma rezervi ve danışmanlığı olan IBMR, ABD merkezli teknoloji için fon toplama yatırımlarında ALGO, BTC ve BNB'yi içeren bir kripto para sepeti olan ARCC Döviz Rezervine bir yatırım fonu olarak 3.48 milyon dolar topladığını açıkladı

Bu Şirket Topladığı Fonla Devasa Kripto Para Sepeti Sunacak

Bir ekonomik kalkınma rezervi ve danışmanlığı olan IBMR, ABD merkezli teknoloji için fon toplama yatırımlarında ALGO, BTC ve BNB'yi içeren bir kripto para sepeti olan ARCC Döviz Rezervine bir yatırım fonu olarak 3.48 milyon dolar topladığını açıkladı.

Finansman doğrudan Borderless Capital (eski adıyla Algo Capital) ve diğerlerinden geliyor ve Singapur merkezli 2 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıyla topluluk güdümlü bir borsa olan BiKi Exchange'deki ARCC tokenının resmi dünya prömiyeri listesine denk geliyor.

Rezerv finansmanı, kısa süre önce mikrofinans platformunun ve Güneydoğu Asya'da finansal katılımı teşvik etmek için özel bir tokenın lansmanını açıklayan IBMR (Uluslararası Blockchain Para Rezervi) için önemli bir zamana dayanıyor. Finansman enjeksiyonu, ARCC’nin mikro varlık tokenının değerini desteklemeye yardımcı olacak ve ARCC’nin bölge için erişilebilir ve dağıtılmış bir rezerv para birimi olarak uzun vadeli uygulanabilirliğini sağlayacaktır.

 Borderless Capital Yönetici Ortağı David Garcia yaptığı açıklamada “Borderless Capital, ödemeler ve fintech platformlarının ana ilgi alanlarımızdan biri olduğu Algorand blok zincirine dayanan yenilikçi kullanım örneklerini ön plana çıkarmaya odaklanıyor.” diyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ