Ethereum hala ABD Doları karşısında 135 dolarlık ana direniş alanını temizlemek için mücadele ediyor. ETH fiyatı, önümüzdeki oturumlarda güçlü bir ralli başlatmak için 135 dolarlık engeli kırmalı.

Bu Tek Seviyeyi Kırmak İçin Ethereum Güçlü Bir Ralli Yapmak Zorunda

Ethereum hala ABD Doları karşısında 135 dolarlık ana direniş alanını temizlemek için mücadele ediyor. ETH fiyatı, önümüzdeki oturumlarda güçlü bir ralli başlatmak için 135 dolarlık engeli kırmalı.

Ethereum şu anda ABD Doları karşısında 135 dolarlık direnç seviyesinin altında toplanıyor.

Fiyatın 130 $ civarında iyi bir destek bulması muhtemel.

ETH / USD saatlik grafikte 133 dolara yakın destekli bir yükseliş eğilimi çizgisinin altında bir kırılma oldu.

Kur, 135 $ 'ı temizlemek için başka bir girişimde bulunmadan önce 130 $' a doğru birkaç puan düzeltebilir.

Ethereum Fiyatı Karşılıklı Engeller

Dün, Ethereum'da Amerikan Doları karşısında 130 dolarlık direnç alanının üzerinde makul bir artış oldu. ETH fiyatı 132 $ seviyesinin ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde hız kazandı.

Ancak, fiyat ana 135 $ direnç alanının üzerinde güç kazanmak için mücadele etti. Boğalar 135 dolarlık engeli temizlemek için ikiden fazla girişimde bulundular, ancak başarısız oldular. 135,40 $ civarında bir yükseliş oluştu ve fiyat şu anda daha düşük seviyede.

ETH / USD saatlik grafikte 133 dolara yakın destekli bir yükseliş eğilimi çizgisinin altında bir kırılma oldu. Ethereum, 124 $ 'ın en düşük seviyesi ile 135 $'ın en yüksek seviyesine doğru hareketin% 23.6 Fib geri çekilme seviyesinin altında bile işlem gördü.

Fiyat şu anda 132 $ seviyesine ve 100 saatlik SMA'ya yakın teklifler buluyor. Daha fazla dezavantaj varsa, fiyat 130 $ destek seviyesini test edebilir.

124 $ 'dan en düşük seviyeden 135 $' a kadar olan artışın % 50 Fib geri çekilme seviyesi de güçlü bir destek görevi görmek için 130 $ bölgesine yakın. Başka herhangi bir kayıp belki de 124 dolara doğru ciddi bir düşüşe neden olabilir.

Taze Ralli Şansı

Ethereum 130 dolarlık destek alanının üzerinde teklif vermeye devam ederse, önemli 135 dolarlık direnç bölgesini temizlemek için başka bir girişimde bulunabilir.

135 $ 'lık direnç seviyesinin üzerinde başarılı bir kapanış ve daha sonra yapılacak bir sonraki seansta güçlü bir ralliyi tetikleyecektir. Bir sonraki kilit direnç, boğaların 150 $ seviyesinin bir testini hedefleyeceği 142 $ seviyesine yakın.

Teknik Göstergeler

Saatlik MACD - ETH / USD için MACD yükseliş bölgesine geri dönmek üzere.

Saatlik RSI - ETH / USD için RSI hala pozitif bir açıyla 50 seviyesine yakın.

Büyük Destek Seviyesi - 130 $

 Büyük Direnç Seviyesi: 135 $

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ