Tüm kripto para birimleri son birkaç gündür acı çekti, ancak XRP’nin performansı özellikle zayıftı.

Tüm kripto para birimleri son birkaç gündür acı çekti, ancak XRP’nin performansı özellikle zayıftı.

Geçen hafta sonunda kurulan 10.100 dolarlık zirveden, Bitcoin bu makalenin yazıldığı tarih itibariyle % 13 düştü.

Öte yandan XRP, aynı zaman dilimi içinde % 18'den fazla değer kaybetti ve altcoin diğerlerinin çoğundan daha düşük performans gösterdi.

Önümüzdeki haftalarda daha derin bir geri çekilmekten korkan bir analiste göre XRP “Kara Perşembe”de oluşan düşük seviyeler çevresindeki fiyat bölgesini yeniden test etme olasılığı olduğunu öne sürdü.

XRP, uzun bir süre boyunca aşağıda belirtildiği gibi 0.21 $ aralığının üzerinde olmasına rağmen, son düşüş teknik desteği kırdı.

Tanınmış bir kripto para birimi tüccarı ve teknik analiz yazarı olan Nik Patel, XRP'nin piyasa yapısının destek seviyesinin kaybedilmesinden sonra “düşüşe geçtiğini” açıkladı.


Patel, XRP'nin "bu alanın altından", 0,21 $ aralığından reddedilmeye devam edeceğini, "0.175 $ 'ın altına hızlı bir hareket" beklediğini belirtti. Bundan sonra, yazımın, aralıktaki düşük seviyelerin 0.125 $ seviyesinde yeniden test edilmesi muhtemel olduğunu, Mart ayında "Kara Perşembe" çöküşü sırasında kripto para biriminin ulaştığı düşük değerlere XRP’nin gidebileceğini vurguladı.

 Analist, XRP’nin ABD doları karşısındaki ticaret çiftine ilişkin düşüş görünümünün yanı sıra, altcoin'in Bitcoin'e karşı performansı konusunda benzer şüpheciliği paylaştı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ