Bitcoin, hafta sonu önemli değişiklikler yaşadı. Lider kripto para biriminin fiyatı 9.700 dolar ile 10.500 dolar arasında değişti ve alıcılar ve satıcılar arasındaki sonsuz savaş nedeniyle kısa vadeli bir eğilim oluşturmadı.

Bitcoin, hafta sonu önemli değişiklikler yaşadı. Lider kripto para biriminin fiyatı 9.700 dolar ile 10.500 dolar arasında değişti ve alıcılar ve satıcılar arasındaki sonsuz savaş nedeniyle kısa vadeli bir eğilim oluşturmadı.

Birçok analist ve yatırımcı bu kararsız fiyat eylemini Bitcoin pazarındaki potansiyel bir tepeye bağlamış olsa da, bazıları, kripto para biriminin 9.500 dolar fiyat noktasını koruduğunu belirterek, varlığın önümüzdeki haftalarda daha da yüksek olmaya devam edeceğinden eminler. BTC'nin son birkaç aydır elinde tutması kritik öneme sahip bir seviye bu.

Bitcoin Yakında% 20 Dalgalanma Görebilir

Lider kripto para yatırımcısı George geçtiğimiz günlerde BTC'nin önümüzdeki haftalarda hala 11.700 dolar fiyat noktasına - mevcut fiyattan yaklaşık % 17 daha yüksek seviyeye ralli yapmaya devam edeceğini belirtti.

Bu tahmini, 2019'da oluşturulan haftalık aralığın 0.25 seviyesini reddetmesine rağmen, görünüşte kripto para birimini önererek aşağıdaki grafiği yayınlayarak destekledi, 9.700 dolara doğru salınım ve 9.500 dolarlık çekim noktasını tuttu.

George ayrıca şöyle açıkladı: “Basit ol, bir sonraki hedef 11.700 dolar. Geçersiz kılma [varsa] 9.500 doların altında temiz bir kırılma söz konusu. ”

George’un 9.500 doları tutan Bitcoin'in 12.000 dolara doğru bir hareketi doğrulayacağına dair iddiası, 2019'un 4. çeyreği için BTC’nin fiyat eylemini ve aşağıdaki grafiği yayınladığında 2020'nin başlangıcını doğru bir şekilde isimlendiren  tüccar Filb Filb tarafından tekrarlandı.

Filbfilb Bitcoin’in [haftalık bazda] 9.500 dolara her düştüğünde 11.500 dolara gittiğini söyledi.

Filb Filb, Bitcoin'i göstergesinin kısa vadeli, orta vadeli ve uzun vadeli zaman dilimlerinde yükseliş eğiliminde olduğunu ve bu yeni piyasa için daha fazla ters taraf olduğuna inanmaya eğilimli olacağını da sözlerine ekledi.

BTC'nin yakın gelecekte 11.000 dolara taşınabileceğini gösteren başka analizler de var.

Bitcoin’in yıl başında 9.000 dolara yükseldiğini söyleyen tüccar Financial Survivalism, birkaç hafta önce kripto para biriminin 11.675 dolara ulaşacağını gösteren bir yükseliş kupası ve kulp tabanı oluşturduğunu belirtti.

 Kupa ve tutamak, bir bağlam için, varlıkların yerel bir dipten daha fazla kırıldığını gören iki farklı seviyede iki yuvarlak diple işaretlenmiş bir boğa grafik desenidir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ