Bloomberg News en iyi 10 kripto için yıllık incelemesini yayımladı. XLM ve XRP en kötüsü ve Bitcoin ikinci oldu. Tahmin et kim Bitcoin’den daha iyi performans gösterdi?

Her zaman olduğu gibi, Bloomberg News 2019’un en iyi performans gösteren kripto para birimlerinin sıralamasını yayınladı. Bitcoin’in (BTC) iki katına çıktığı bir yılda piyasa değerine göre ilk 10 kripto para biriminin sekizi ya azaldı ya da çok daha az değer kazandı. Sadece bir token en büyük kripto para birimini geride bıraktı - Binance Coin.

Binance Coin, 2019'un Tokenı

Binance borsa ekosistemi için yerel bir token olan Binance Coin (BNB) bu yıl neredeyse % 150 arttı. Bloomberg, bu tokenı "2017 tanıtılmasından bu yana kripto hedge fonlarının ve büyük yatırımcıların favorisi" olarak adlandırdı. Bu nedenle, analistler BNB'nin büyük başarısını kurumsal onay ile ilişkilendirdiler.

Binance Coin 2019’da Bitcoin’den Daha İyi Performans Gösterdi

BNB'nin muhteşem performansı, Binance'in borsa servisleri için bir ödeme aracı olarak rolüyle bağlantılı. BNB, sahiplerine, esasen müşteriler için bir sadakat programı olarak hizmet veren, dünyanın en büyük merkezi borsası olan Binance'te işlem ücreti indirimi ve diğer avantajlar elde etmelerine izin veriyor.

"İşlemsel madencilik" kavramıyla, talebi desteklemek için tokenların nihai yakımı Binance Coin'e başarı getirdi. Her üç ayda bir, Binance, üç aylık dönemlerdeki işlem hacmine bağlı olarak BNB'yi imha ediyor.

2020 İçin Katalizörler ve Zorluklar

Yakınımızdaki yeni yıl ile Binance, ilerlemesini pekiştirmek için elinden geleni yapıyor. Bu başarı yolculuğuna devam etmek için, Binance CEO'su Changpeng Zhao borsaya ilgi gösteren birçok ülkeye seyahat etti - Rusya, Türkiye, Hindistan bu ülkeler arasında yer alıyor. Zhao, Hindistan fiat kripto geçişi için alım tekliflerinde bulundu. Kripto para borsası WazirX ve dağıtılmış uygulamalar explorer dApp Review’i satın aldı.

Binance'ın ilerlemesinin önündeki çeşitli engeller var. Bazıları, Zhao'nun kazandığı IEO coşkusunun sona ermesiyle ve kripto para birimleri borsası alanındaki eşsiz rekabet düzeyiyle bağlantılı. Binance'in örneğini takip eden şiddetli rekabetler, borsa servislerinin birçoğunun kendi tokenlarını çıkarmasıyla daha da güçlendi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ