Müthiş bir tüccar, zor zamanlarda karlı anlaşmalar yoluyla bilinir. Scott Melker, devam eden düşüş piyasasındaki depresyonda en sevdiği iki varlığını seçti.

Bu Trader Düşüş Haftasında İki Altcoin’den Kar Etti

Müthiş bir tüccar, zor zamanlarda karlı anlaşmalar yoluyla bilinir. Scott Melker, devam eden düşüş piyasasındaki depresyonda en sevdiği iki varlığını seçti.

Tecrübeli kripto tüccarı ve danışmanı Scott Melker, son iki haftanın küresel piyasaların gördüğü en kötü dönemler arasında olduğunu itiraf etti. Bununla birlikte, kanayan pazarda karlı kripto yatırım fırsatları bulmayı başardı.

Zor zamanların taşları

Melker, pazardaki durgunluk içinde bile, bir tüccar portföyünün doğru varlıklarla donatılmışsa parlak kazançlar görebileceğini iddia etti. Küresel pazarlarda son iki acı hafta boyunca Hedera Hashgraph (HBAR) ve Coti'yi (COTI) vurguladı.

Hedera halk ağının yerli kripto tokenı olan Hedera Hashagraph (HBAR) son yedi gün içinde% 58,3 kazandı. COTI ödeme çözümünün bir multi-DAG (yönlendirilmiş döngüsel grafik) veri yapısı tarafından desteklenen varlığı olan Coti (COTI), benzer bir süre içinde % 78,9 oranında artış gösterdi.

Hint Pompaları Haftası

Ayrıca, Hedera Hashgraph (HBAR) ve Coti (COTI) sahiplerini daha zengin hale getirebilecek tek varlık değil. Hint kripto yasağının kaldırılmasıyla ilgili haberlerden sonra, en üstteki borsanın yerel varlıkları ve ülkedeki en etkili blockchain girişimleri - sırasıyla WazirX (WRX) ve Matic Network (MATIC) - birkaç saat içinde fırladı.

WazirX'in (WRX) boğa koşusu, birbirini izleyen üç gün boyunca pompalamaya devam ettiği için özellikle heyecan verici, tüm zamanların en yüksek seviyesinden sadece % 9 uzakta ve  % 143.5’lik bir kazanç elde etti. Matic Network (MATIC) dün yükselişini % 61.7 toplam kazanç ile tamamladı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ