BlockFi'nin yeni işlem platformu, kullanıcıların Bitcoin, Ether ve ERC-20 Stablecoini Gemini Doları'nı gerçek zamanlı olarak işlemelerine olanak sağlıyor.

Bu Yeni Platform Kripto Para Birimlerini Anlık Olarak İşliyor

Crypto finansal hizmetler sağlayıcısı BlockFi, kullanıcıların gerçek zamanlı olarak Bitcoin, Etherem ve ERC20 stablecoin Gemini Doları ticareti yapabilecekleri bir komisyonsuz ticaret platformu BlockFi Trading'i başlattı.

Yeni Finansal Ürünler

2017 yılında kurulan BlockFi, geleneksel olarak fiat para birimleri için ayrılmış kripto finansal ürünleri sunmakta. Kullanıcılar kripto varlıklarını yatırabilir ve bunlarla faiz kazanabilir ya da kripto teminatlarına karşı ABD doları cinsinden kredi alabilir. Basın bültenine göre, hesaplarında tutulan bakiyeler için % 8,6'ya varan faiz oranları ve krediler için % 4,5 gibi düşük oranlar sunmakta.

Yeni işlem platformuyla kullanıcılar, mevcut kripto para depolarını kullanarak Bitcoin, Ether ve Gemini Doları dahil olmak üzere kripto para birimleri arasında işlem yapabilir. Şirket, bu yeni işlevin yalnızca mevcut kripto yatırımcılarına değil, aynı zamanda alana girmeye çalışan yeni yatırımcılara da fayda sağlayacağına inanmakta.

Konuyla ilgili olarak BlockFi CEO'su ve kurucusu Zac Prince şu açıklamayı yapıyor:

“Bugüne kadar, diğer varlık sınıflarındaki yatırımcılar için hazır olan mevcut kripto yatırımcılarına ürünler sağlamaya odaklandık. Ticaretin başlamasıyla birlikte net yeni yatırımcıların ekosisteme girmesini sağlama yönünde büyük bir adım atıyoruz.”

Bu arada şirket, uygunluk durumunu iyileştirmek için ABD Mali Suçları Uygulama Ağı (FinCEN) ile bir para hizmetleri işletmesi (MSB) kaydını tamamladı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ