Floki Inu, önemli memecoin rakiplerinden ikisini Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu'yu (SHIB) geride bıraktıktan sonra kripto para piyasasında dalgalar yaratıyor.

Bu Yenilikçi Altcoin, Dogecoin ve Shiba Inu

Floki Inu, önemli memecoin rakiplerinden ikisini Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu'yu (SHIB) geride bıraktıktan sonra kripto para piyasasında dalgalar yaratıyor.
Floki Inu, platformdaki 700 milyondan fazla kullanıcıya erişimini artırmak için Hintli kriket devi The India Maharajas ile ortaklık kuruyor.

Yeni bir gelişmeye göre Floki Inu memecoin, Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu'dan (SHIB) önemli ölçüde daha yüksek bir işlem hacmi kaydetti. Bu, listelendiği en büyük kripto para birimi ticaret borsalarından biridir. Dönüm noktası KuCoin, OKX ve Huobi gibi borsalarda kaydedildi.

Hareket, Floki Inu'nun piyasadaki önemli oyunculardan gelen yükseliş beklentilerini desteklemeye yardımcı oluyor. Hareket aynı zamanda Floki Inu memecoin'in Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) gibi diğer rakip memecoinler kadar geniş çapta tanınma kapasitesine sahip olduğunu ima edebilir. Floki bir tweet'te ortaya çıktı.

EĞLENCELİ GERÇEK: FLOKI şu anda bizi listeleyen en büyük borsalarda DOGE ve SHIB'den daha fazla işlem hacmine sahip. Buna KuCoin, OKX ve Huobi dahildir. Floki, DOGE ve SHIB ile memecoin üçlemesinin çok değerli bir üyesi olduğunu kanıtlamaya devam ediyor!”
Aşmayı genişletin.

Floki Inu'nun piyasadaki iki lider memecoin'i yakalaması için hala çok iş yapması gerekebilir. Şu anda en değerli memecoin olan Dogecoin (DOGE), Elon Musk gibi kilit oyuncular tarafından destekleniyor. Varlık aynı zamanda Floki Inu'dan önemli ölçüde daha yüksek bir ticaret değeri ile en değerli 10. varlıktır.

Öte yandan, Shiba Inu piyasadaki en değerli 13. varlıktır. Piyasa değeri açısından 216. sırada yer alan Floki Inu'nun Shiba Inu memecoin'i fiyat değeri, piyasa değeri ve işlem hacmi açısından tahtından indirmeden önce kat etmesi gereken daha çok yol var. Basın zamanında, Floki Inu son 24 saat içinde yüzde 7 düştü ve fiyat seviyeleri 0,0000462 $ seviyesinde bulunuyor.

Floki Inu, Hintli Kriket Deviyle İşbirliğine Gidiyor


Floki Inu, Hintli bir kriket deviyle de işbirliği yaptı. Hareketin, platformda yaklaşık 1 milyar kullanıcının önüne koyarak Floki Inu'nun benimsenmesine yardımcı olması bekleniyor. Floki bir tweet'te kaydetti.

FLOKI, 700 MİLYONDAN FAZLA KULLANICIYI HEDEFLEMEK İÇİN HİNT CRİKET DEVİ İLE ORTAK OLUYOR. Floki, kriket efsaneleri The India Maharajas ile özel bir pazarlama ortaklığı kurdu. Bu ortaklık, Floki markasını dünya çapında 700 milyondan fazla kriket hayranına tanıtacak!

Önceki bir tweet'te Floki, Hindistan Maharajalarının forma sponsoru olacağını ekledi. Ayrıca Katar, Doha'daki Asia twin kriket stadyumunda gerçekleşecek olan Legends League Cricket Masters etkinliğinde çeşitli kriket oyunlarını da kapsayacak. Etkinliğin 10 Mart 2023'te gerçekleşmesi planlanıyor.En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ