Popüler kripto etkileyici David Gokhshtein, diğer yatırımcıların yanında, bnb ile cüzdanlarını istiflemeye hazırdı.

Bu Yüzden Yatırımcılar Şimdi Binance Coin

Popüler kripto etkileyici David Gokhshtein, diğer yatırımcıların yanında, bnb ile cüzdanlarını istiflemeye hazırdı.
Cardano’nun patronu, Binance'ın daha fazla mali kriz ortaya çıkması durumunda FTX satın alımından geri çekilebileceğini söyledi.
Uzun süredir devam eden düşüş sezonuna rağmen, birçok kripto yatırımcısı cüzdanlarını BNB ile stokluyor. Son zamanlarda, Gokhshtein Media'nın kurucusu David Gokhshtein, BNB tokenlerini  biriktirme planını açıkladı. Tweet'inde, popüler kripto girişimcisi sabırla bekleyeceğini ve birkaç BNB para toplayacağını söyledi. Tweet, birçok yatırımcı BNB ve diğer tokenleri  satın almaya hazırlanırken birkaç tepki kazandı. Bazı Twitter kullanıcıları Dogecoin, Shiba Inu ve Cardano'nun yerine istiflenmesi gerektiğini savundu.

Son birkaç gün içinde, Binance Coin’in fiyatı fırlamaya devam etti. BNB tokeni, ciddi pazar durumuna rağmen yeşil yolculuğuna devam etti. Bitcoin ve Ethereum liderliğindeki pazarın daha büyük bir yüzdesi düşüyor. Ne yazık ki, BNB’nin yeşilimsi sürüşü son 24 saatte yüzde 8,74 oranında düştükten sonra durdu. Şu anda BNB, 388 $ zirveden düşerek 306.06 dolara işlem görüyor. Bununla birlikte, birçok yatırımcı BNB tokenine dayanıyor ve kripto varlığının kripto krizinin ortasında sarsılamayacağı spekülasyonları ile.

Daha fazla yatırımcı, dijital para aylarından önce BNB'yi 500 dolara satın alma fırsatını yakalayacak mı? Muhtemelen evet. Binance Coin hala piyasa değeri ile dördüncü en büyük kripto para birimi olarak konumunu koruyor. Düşüş sezonu başlamadan önce BNB'nin tüm zamanların en yüksek seviyesi 686,81 dolardı.

Binance vs FTX: Yatırımcıların BNB'yi İstiflemesinin Nedeni

Bu haftanın başlarında, FTX ve Binance, ikincisinin zafer kazandığı bir mücadele ile uğraştılar. Geçen hafta, Binance CEO'su Changpeng “CZ” Zhao, şirketin açıklanmayan miktarda FTX'in yerel tokeni FTT'yi satma durumunu açıkladı. FTX'in kardeş platformu olan Alameda Research, FTT'yi Binance'tan satın almayı teklif etti. Ancak Binance Alameda’nın teklifini reddetti. Duyurudan sonra FTX borsasından 500 milyon doların üzerinde çekildi.

Son zamanlarda, FTX, belki de iflas nedeniyle platformuna bir para çekme işlemi yaptı. Dünyanın en büyük kripto para borsası FTX satın almayı teklif etti. Binance bir niyet mektubu (LOI) imzaladı. Ancak, Binance herhangi bir zamanda satın alma teklifinden çekilmekte serbesttir.

Bir Twitter videosunda Cardano'nun kurucusu Charles Hoskinson, kripto alanındaki mevcut kaosa değindi. FTX’in finansal sorunlarından daha fazlasını keşfettikten sonra Binance'ın satın alımdan geri çekileceği yüksek bir olasılık olduğunu söyledi. Binance başarılı bir şekilde FTX'i edindiyse, piyasa koşulu önceki pozisyonunu yeniden kazanacaktır. Aksi takdirde, piyasa durumu mevcut durumdan daha ağır olabilir. Durumun belirsizliğinin birçok spekülasyona yer açtığını da sözlerine ekledi. Hoskinson, Cardano'nun krizden etkilenmediği havasını temizledi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ