Bulut Madencilik sitesi Hashflare Hk. Tecrübelerim

Sevgili Dostlar,

Uzun zamandır kullandığım ve az da olsa bulut madencilik ve elinizdeki küçük paralarla dijital platformlarda yatırım yapmak isteyen piyasayı tanımaya çalışan ve ne yatırırız ne kazanırız gibi bir denesek dediğiniz zamanlar olmuştur.

İşte HASHFLARE.IO sitesi Estonya tabanlı bir internet haber sitesinde görüp denediğim bir bulut madencilik sitesi kazım gücü kiralıyorsunuz. Dikkat çekerim bu bir reklam veya tanıtım değildir. 7 dolar yatırdım 6 ay sonra 3 dolar geri çektim çok büyük kazançlar yok fakat altcoin madenciliği denerseniz eğer madencilik esnasında altcoin değerlendiği sürece sitede kar bile elde edebilrisiniz. Küçük paralar ile Bulut madencilik deneyimleyebileceğiniz bir web sitesidir.

Şubat 2017 de 7 dolar ile kazım gücü aldım bu zamana kadar 3 dolar çektim ve hesapta şuan 20.000 satoshi var 3 dolar aşağı yukarı 100.000 satoshiye denk geliyordu. Bunun dışında yaklaşık 200.000 satoshi civarı reinvest yaptım tekrar yatırım kaızm gücü yükselttim. Fakat benim zamanımda ilk girdiğimde btc 4500 tl idi şimdi 22000 tl civarı o zamanlar ben sağlam bir parayla girseymişim baya bir kazancım olurmuş. Bir uyarı daha vermek istiyorum bu site sözleşmeleri değiştirdi önceden ömür boyuydu sonra senelik yaptı buna göre yatırımınızı değerlendirin BTC den ayrıca ethereum ve dash gibi alt coinleri deneyebilrisiniz. Küçük paralarla sadece bulut madenciliğini deneyimleyin büyük yatırıp üzülmeyin. 

https://hashflare.io

Sevgiyle kalın...

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ