Pompliano Çağrıda Bulundu

Bütün Borsalar Bitcoin Cash SV

Anthony Pompliano tüm kripto para borsalarını 1 Mayıs’ta Bitcoin Satoshi Vision’ı delist etmeye davet etti. Anthony Pompliano, Craig S. Wright (CSW) ve Calvin Ayre'nin BSV'nin “gerçek Bitcoin” olduğu iddialarının reddi.

Morgan Creek Digital ortak kurucusu, 12 Nisan Cuma günü Cuma günü yayınlanan bir tweet'te, CSW ve Ayre'nin “Satoshi’nin Vizyonu” olarak savunduğu altcoin Bitcoin çatalı BSV'yi reddetme çağrısını yaptı.

Morgan Creek Digital ortak kurucusu, 12 Nisan Cuma günü Cuma günü yayınlanan bir tweet'te, CSW ve Ayre'nin “Satoshi’nin Vizyonu” olarak savunduğu altcoin Bitcoin forku BSV'yi reddetme çağrısı yaptı.

Pomp’a göre, Bitcoin topluluğu bir araya gelmeli ve BSV savunucularına karşı kendi kendilerini savunmalı. Bazı yorumcular, bunun ademi merkeziyetçilik ideallerine antitetik olacağını savunuyorlar.

Benzer bir gelişme de Binance’de yaşandı. Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'in CEO'su Changpeng ‘CZ’, Zhao, Wright’ı bu konuda kınadı. Cuma günü yayımladığı bir dizi tweette Zhao, Binance'ın CSW ve şirket ile yasal bir savaşa girmekten korkmadığını söyledi.

Çok iyi, pahalı avukatlarımız var açıklamasında bulunan Zhao, CSW ve Ayre'nin Binance’in Bitcoin Satoshi Vision’ı delist edebileceği konusunda tehditlerde bulundu. Binance CEO’su Zhao ayrıca kesin olarak “Craig Wright'ın Satoshi olmadığını” belirtti.

2017 yılında Bitcoin’in hard fork’a gitmesi sonucunda Bitcoin Cash ortaya çıkmıştı. Bitcoin’in Cash’in de harf fork ile bölünmesiyle Bitcoin ABC ve Bitcoin SV ortaya çıkmıştı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ