Gemini borsasının sahibi olmasının yanı sıra erken dönem Bitcoin yatırımcılarından biri olarak da tanınan Cameron Winklevoss, ikizi Tyler ile birlikte son dönemde Bitcoin fiyatlarında yaşanan artışı değerlendirdi.

Büyük Bitcoin Birikimi Başlıyor: Winklevoss Yükselişi Değerlendiriyor

Gemini borsasının sahibi olmasının yanı sıra erken dönem Bitcoin yatırımcılarından biri olarak da tanınan Cameron Winklevoss, ikizi Tyler ile birlikte son dönemde Bitcoin fiyatlarında yaşanan artışı değerlendirdi. Cameron Winklevoss, ETF uygulamalarının başlatılmasının yatırımcıların Bitcoin biriktirmeye başlaması için mükemmel bir fırsat yarattığına inanıyor.

Cameron Winklevoss Bitcoin'in Yükselişini Değerlendirdi

2014'te kurulan Gemini borsasının kurucularından biri olan ve Digital Currency Group ile yaşadığı sorunlar nedeniyle son dönemde manşetlere çıkan Cameron Winklevoss, Bitcoin fiyatlarındaki artışa ilişkin değerlendirmesini paylaştı.

Büyük Bitcoin Birikimi Başlıyor

Winklevoss, kişisel Twitter hesabından attığı bir tweet'te mevcut piyasa durumunu "büyük Bitcoin birikimi" olarak adlandırdı ve aşağıdaki duyguları ifade etti:

"Büyük Bitcoin birikimi başladı. Birbirini izleyen ETF uygulamalarını gözlemleyenler, Bitcoin halka arzından önce mevcut olan bu satın alma fırsatlarının yakında bu ETF'lerin piyasaya sürülmesiyle kapanacağını görebilirler. Eğer Bitcoin geçtiğimiz 10 yılın en net ve en iyi yatırımı olduysa, şüphesiz önümüzdeki 10 yılın da en net ve en iyi yatırımı olmaya devam edecektir."

Tyler Winklevoss Gary Gensler ve SEC'i Eleştirdi

Cameron'un ikizi Tyler Winklevoss, Gary Gensler ve Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'nu (SEC) eleştiren bir tweet atmak için Twitter'a girdi. Gemini yöneticisi, "SEC ve Gary Gensler kripto sektörünü geleneksel finansla sınırlandırmaya çalışıyor. Ancak, bu tür girişimler boşa çıkacaktır. Bu, interneti AOL, CompuServe ve Prodigy ile sınırlandırmaya benziyor."

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ