Tanınmış bir kripto analitik firmasından gelen yeni veriler, sekiz gün boyunca ADA'da ne kadar Carano balinalarının ve köpekbalıklarının ziyafet çektiğini gösteriyor.

Büyük Cardano Sahipleri 138.000 $ ADA

Tanınmış bir kripto analitik firmasından gelen yeni veriler, sekiz gün boyunca ADA'da ne kadar Carano balinalarının ve köpekbalıklarının ziyafet çektiğini gösteriyor. Santiment'e göre, aşırı büyük Cardano sahipleri, bir haftadan biraz fazla bir süre içinde akıllı sözleşme platformunun yerel varlığından yüz milyonlarca dolar topladı.

"Cardano Shark ve Whale adresleri, Haziran ayı ortasında yerel zirvede düşüşten sekiz gün sonra ADA'da toplu olarak 138 milyon dolar topladı. Bu şimdilik sadece küçük bir birikim, ancak bu eğilim Ağustos ayında devam ederse ilginçleşebilir.”

Veriler ayrıca, 10.000 ila 10 milyon ADA'ya sahip adreslerin, 27 Temmuz ve 5 Ağustos tarihleri arasında Ethereum'da (ETH) toplu olarak %0,46 kazandığını gösteriyor.

Bitcoin'i gören Santiment, sosyal medyada iki alaycı anahtar kelimeden bahsetmenin bu ay BTC için dibe vurduğunu belirtiyor.

“2022 kripto çöküşü sırasında, fiyatlar tekrar düşerken kalabalık alaycı bir şekilde ayı ve Lambo'yu haykırdı. Ancak asıl ironi, bu kelimelerdeki ani artışların genellikle BTC'nin yükselişin eşiğinde olduğu anları işaret etmesidir.”

Analitik firması, gizlilik odaklı altcoin Monero'nun (XMR) Haziran ayından bu yana %40'ın üzerinde bir artışla kripto ayı piyasasına meydan okuduğunu ekliyor.

“Monero, Haziran ortasından bu yana istikrarlı bir şekilde +%41 artış gösteren radarın altında bir varlık. Şu anda Mayıs 2021'den bu yana en yüksek seviye olan 28. sıradaki varlığa yönelik duyarlılıkta büyük bir artış var."

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ