Tezos, yaygın olarak uygulama geliştirme için en enerji verimli blok zincirlerinden biri olarak kabul edilir.

Büyüyen Tezos Geliştirici Topluluğu, Paris

Tezos, yaygın olarak uygulama geliştirme için en enerji verimli blok zincirlerinden biri olarak kabul edilir. Sonuç olarak, ağ Dapps, DeFi ve NFT'lerde büyüyen bir rol oynamaktadır. Köşedeki TezDev 2022 konferansı ile dünya çapındaki inşaatçılar Paris'e gelecek ve yeni nesil araçlar ve çözümler sunacaklar.

Tezos'un Artan Önemi

2021 Elektrik Sermayesi Raporu, Tezos'un blockchain gelişimi için nasıl en hızlı büyüyen ekosistemlerden biri olduğunu doğruladı. Yerel teknolojiden yararlanan 650'den fazla kamu deposunu barındıran ekosistem, kurumlar ve bireysel geliştiriciler için büyük ilgi görüyor. Dahası, Tezos'un 2020'den 2021'e kadar olan büyümesi olağanüstü olduğunu kanıtladı ve daha fazla insanın ağın sunduğu şeylere ilgi duyduğunu doğruladı.

Bu büyüme şimdi çeşitli endüstri sektörlerinde daha açık sözlü hale geldi. Tezos inşaatçıları, NFT pazar yeri Objkt, FXHash, Hic et Nunc, Teira, Versum ve popüler blok zinciri oyunları DOGAMI ve Tezotopia dahil olmak üzere bazı ilgi çekici merkezi olmayan uygulamaları bir araya getirdi. Tezos'un enerji verimliliği ve düşük ücretleri sayesinde, inşaatçılar daha fazla kullanıcı çekmek için bu ağdaki çeşitli kullanım örneklerini keşfedebilir.

Ayrıca, merkezi olmayan finans (DeFi), Tezos blok zincirinde gelişiyor. Neredeyse bir düzine protokol, sentetik varlıklar, verim çiftçiliği, merkezi olmayan ticaret ve CDP'ler dahil olmak üzere finansal ürün ve hizmetlere erişim sağlar. Bununla birlikte, bazıları yaklaşan TezDev 2022 Paris konferansı sırasında gerçekleşebilecek olan gelecekteki büyüme için hala çok yer var.

TezDev 2022 Paris'e Geliyor

21 Temmuz - 23 Temmuz tarihleri arasında, dünya çapındaki Tezos meraklıları, TezDev 2022 konferansı sırasında Paris'te bir araya gelecek. İki yıl aradan sonra tekrar yüz yüze görüşmeler mümkün olduğu için TezDev'e karşı büyük bir beklenti ve heyecan var. Yaratıcılar, geliştiriciler ve yenilikçiler açık bir diyaloga girecek, projelerini sergileyecek ve Tezos ekosistemi için gelecekteki projeleri inşa edecek.

Etkinlik, Tezos geliştiricileriyle bağlantı kurmak, bu blok zincirini oluşturan ekiplerden haber almak ve küresel ekosistemi kutlamak dahil olmak üzere çeşitli önemli yönleri kapsıyor. Ayrıca, geliştiriciler, fikirlerini ve vizyonunu katılımcılarla paylaşmak için özel bir ağ alanı olduğu için projelerini TezDev'de sergileyebilirler.

Çeşitli konuşmalar ve ağ oluşturma fırsatları olmadan bir konferans tamamlanmış sayılmaz. TezDev 2022, NFT'ler, toplamalar aracılığıyla ölçeklenebilirlik, canlı kodlama oturumları, Octez ve Tezos ekosisteminin geleceği dahil olmak üzere görüşmeler, paneller ve tartışmalarla dolu olacak. Tüm etkinlikler Fabrique Événementielle, 52 ter Rue des Vinaigriers, 75010 Paris'te gerçekleşecek.

TezDev 2022'ye biletinizi aldığınızdan emin olun. 25$ gibi düşük bir ücret karşılığında bileti çevrimiçi olarak kaydedin ve bu yıl Tezos ekosisteminin en büyük etkinliklerinden birine katılımınızı garantileyin. Öğrenciler, ÖĞRENCİLER promosyon koduyla ve geçerli bir öğrenci e-posta adresi aracılığıyla kayıt yaptırarak ve etkinliğin girişinde geçerli bir öğrenci kimliği sağlayarak ücretsiz kayıt olabilirler.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ