Dünyanın en hızlı büyüyen kripto para borsalarından biri olan Bybit, Arbitrum ana ağının (mainnet) entegrasyonunu tamamladı.

Dünyanın en hızlı büyüyen kripto para borsalarından biri olan Bybit, Arbitrum ana ağının (mainnet) entegrasyonunu tamamladı. Bu entegrasyon ile birlikte 27 Ocak tarihinden itibaren Bybit kullanıcıları artık Arbitrum ağında Ether (ETH), Tether (USDT) ve USD Coin (USDC) ile yatırma ve çekme işlemi yapabilecek.

Arbitrum Nedir?

Arbitrum, Ethereum Katman 2 (L2) ölçeklendirme çözümüdür ve Ethereum ana ağındaki tıkanıklıkları azaltmaya yarayan ilk Optimistic Rollup’lardan (OR) biridir. Arbitrum, off-chain işlemlerle ve kanıtı güvenceye almak için ana ağa gönderdiği sonuçlarla Ethereum’daki işlemlerin daha ucuza gerçekleştirilmesini sağlıyor.

Üst Düzey İşlemler: Güvenlik, Ölçeklenebilirlik ve Düşük Ücretler Üçlüsünü Bir Araya Getiriyoruz

Bybit kullanıcıları, arada üçüncü bir tarafa güven gerektirmeyen, Ethereum blok zincirinde yerleşik güvenlik olanağından faydalanabilecek. Burada herhangi biri Arbitrum gibi bir L2’nin sonuçlarının doğru olup olmadığından emin olunabilecek. Aynı zamanda Bybit kullanıcıları, Arbitrum’un hızından, düşük işlem ücretlerinden ve hızlı işlem gerçekleştirme zamanı ve kapasitesinden faydalanabilecek.

Bybit, kullanıcılarına en iyi likiditeyi sağlayarak piyasadaki en güvenilir, istikrarlı ve kullanımı kolay kripto para borsası olduğunu kanıtlamış durumda. Büyük borsalar arasında öne çıkarak Bybit, sıfır aşırı yükleme ve sıfır hizmet kesintisi ile yıl boyunca %99,99 işlevselliğe ulaştı.

Bybit’in kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou şöyle söyledi: “Arbitrum, gelecek vaadeden ve yenilikçi bir ölçeklendirme teknolojisidir ve Arbitrum’u Bybit kullanıcılarımıza sunacak olmaktan dolayı çok heyecanlıyız. Arbitrum’un merkeziyetsiz, geliştirici dostu ve geniş ekosistem desteği ile tüm kripto severlere üst düzey ürünler ve hizmetler sunmaya devam edeceğiz.”

Bybit Hakkında

Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki bireysel ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi alım-satım hizmetleri ve DeFi madenciliği ürünlerinin yanı sıra API desteği sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir platform olma taahhüdünü sürdürüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ