Kullanıcılarını gelecek vadeden projelerin tokenleri ile herkesten önce buluşturan Bybit Launchpad’in en yeni projesi DEFY kullanıma hazır.

Bybit DEFY Airdrop’u ile Launhcpad Heyecanını Üst Düzeye Taşıyor

 Kullanıcılarını gelecek vadeden projelerin tokenleri ile herkesten önce buluşturan Bybit Launchpad’in en yeni projesi DEFY kullanıma hazır. Anlık görüntü alma dönemi 10-15 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek. Bybit Launchpad’e 18 Milyon DEFY token tahsis edilecek. 15 Ağustos’ta ise kullanıcılar DEFY Launchpad’ine etkinlik sayfası üzerinden katılım sağlayabilecek. Bybit, Türkiye kullanıcılarına launchpad etkinliğinin yanı sıra kampanyalar ile de kazandırmaya devam ediyor. 5-19 Ağustos arasında sürecek etkinlikler kapsamında 35.000 DEFY token değerinde ödül havuzu kullanıcıları bekliyor.

 Hızlı, güvenilir ve yeni nesil bir kripto varlık işlem deneyimi sunan, dünyanın önde gelen kripto para borsası Bybit, yeni launchpad projesi DEFY ile gelecek vadeden tokenleri kullanıcılarıyla buluşturmaya ve bu projeleri kampanyalarla kutlamaya devam ediyor.

Oyna-kazan (P2E) türünde bir mobil NFT blok zinciri oyunu olan DEFY’nin, kendisiyle aynı adı taşıyan hizmet tokeni DEFY, Bybit’in yeni launchpad projesi olarak ön plana çıkıyor. Hiperbasit (hyper casual) türünde bir şifre kırma oyununu, öğren-kazan (L2E) unsurlarını, gerçek dünya keşiflerini ve artırılmış gerçeklik (AR) maceralarını bir araya getiren DEFY ile oyuncular, sanal ve fiziksel dünyayı birbirine bağlayan bir Metaverse’e adım atıyor.

Yeni launchpad projesi kapsamında kullanıcılarına kazançlı kampanyalar sunmaya devam eden Bybit, etkinlikler kapsamında BIT taahhüt ederek token dağıtımına katılma veya USDT taahhüt ederek proje tokeni dağıtımından pay alma hakkı kazandırıyor. Launchpad katılım detaylarına Bybit Blog sayfasından erişilebiliyor.

 

DEFY Ödül Yağmuru: Tam 35.000 DEFY

Bybit yeni launchpad etkinliklerini her zaman olduğu gibi kazandıran yerel kampanyalarıyla kutlamaya devam ediyor. Etkinlik kapsamında 35.000 DEFY token değerinde ödül havuzu kullanıcıları bekliyor.

Kazandıran kampanyalardan ilkinde ilk alım-satım işlemi yapanlar kazanıyor. 5-19 Ağustos tarihleri arasında Bybit spot piyasasında ilk alım-satım işlemini gerçekleştiren 80 şanslı kişi 375 DEFY tokenin sahibi oluyor. Katılım için Bybit Blog üzerinde yer alan kampanya sayfasındaki ilgili adımları tamamlamak yeterli.

Twitter’da Paylaşanlar Kazanıyor

Etkinlik kapsamında Twitter paylaşımları da kazandırıyor. Bybit Türkiye resmi Twitter hesabını takip ederek, etkinlik tweetini alıntılayarak 3 arkadaşını etiketleyip paylaşan ve etkinlik sayfasında yer alan formu dolduranlar arasından 20 şanslı kişi, kişi başı 250 DEFY tokenin sahibi oluyor.

Etkinlik ve kampanya koşullarıyla ilgili daha fazla bilgi için: 

https://blog.bybit.com/tr-TR/post/35-000-defy-daha-mi-alim-satim-yapin-launchpad-heyecanini-ust-duzeye-tasiyin--blta35f58fffeedbf19/

Bybit Hakkında

Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki perakende ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi Spot ve Vadeli İşlem hizmetleri, madencilik, staking ürünleri ve NFT pazarının yanı sıra API desteği sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir kripto para borsası olma taahhüdünü sürdürüyor. Bybit; Formula One yarış takımının, Oracle Red Bull Racing’in, NAVI, Astralis, Alliance ve Virtus.pro e-spor takımlarının, Oracle Red Bull Racing Esports’un, Borussia Dortmund ve Avispa Fukuoka futbol takımlarının partneri olmaktan gurur duyuyor.

Daha fazla bilgi almak için lütfen bu siteyi ziyaret edin: https://www.bybit.com/

 Güncellemelerden haberdar olmak için lütfen Bybit’in sosyal medya platformlarını takip edin.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ