Kullanıcılarına hızlı, güvenilir ve yeni nesil bir kripto varlık işlem deneyimi sunan, dünyanın önde gelen kripto para borsası Bybit, şimdi Türkiye kullanıcılarına özel 12.000 USD değerinde Airdrop sunuyor.

Bybit ile Ödüllü Metaverse Deneyimi

Kullanıcılarına hızlı, güvenilir ve yeni nesil bir kripto varlık işlem deneyimi sunan, dünyanın önde gelen kripto para borsası Bybit, şimdi Türkiye kullanıcılarına özel 12.000 USD değerinde Airdrop sunuyor.

 Dijital dünyanın öncü protokollerinden Caduceus Metaverse, geçtiğimiz günlerde Bybit'te listelendi. Bybit’te geçen haftanın en çok aranan 10 coini arasına giren Caduceus’un yerel tokeni CMP özelinde düzenlenen kampanya ile Bybit, Türkiye kullanıcılarına özel 7.000 CMP değerinde ödül havuzu sunuyor.

2-16 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında Bybit, Türkiye kullanıcılarına farklı yöntemlerle kazanç elde etme imkanı sunuyor. Kampanya detaylarına Bybit’in etkinlik sayfasından ulaşmak mümkün.

 Bybit’e İlk Yatırma İşlemi Yapanlara 6.000 CMP Değerinde Ödül Havuzu

Etkinlik döneminde ilk yatırma işlemini gerçekleştiren 600 şanslı kişi 6.000 CMP değerindeki ödül havuzundan payını alıyor. Kampanyaya katılmak için Bybitetkinlik sayfasınıziyaret ederek ‘Hemen Kaydolun’ butonuna tıklamak yeterli.

Twitter’da Paylaşanlar Kazanıyor: 100 Kişiye 10 CMP Hediye!

 Bybit sosyal medyada da kazandırıyor. Bybit Türkiye resmi Twitter hesabını takip ederek, etkinlik tweetini alıntılayarak 3 arkadaşını etiketleyip paylaşan veetkinlik sayfasında yer alan formu dolduranlar arasından 100 şanslı kişi, kişi başı 10 CMP tokenin sahibi oluyor.

Etkinlik ve kampanya koşullarıyla ilgili daha fazla bilgi için: 

https://blog.bybit.com/tr-tr/post/metaverse-ruzgarina-kapilin-bybit-turkiye-ye-ozel-7-000-cmp-odul-havuzu-bltc90ad8d491036533/

Bybit Hakkında

Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki perakende ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi Spot ve Vadeli İşlem hizmetleri, madencilik, staking ürünleri ve NFT pazarının yanı sıra API desteği sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir kripto para borsası olma taahhüdünü sürdürüyor. Bybit; Formula One yarış takımının, Oracle Red Bull Racing’in, NAVI, Astralis, Alliance ve Virtus.pro e-spor takımlarının, Oracle Red Bull Racing Esports’un, Borussia Dortmund ve Avispa Fukuoka futbol takımlarının partneri olmaktan gurur duyuyor.

Daha fazla bilgi almak için lütfen bu siteyi ziyaret edin: https://www.bybit.com/

 Güncellemelerden haberdar olmak için lütfen Bybit’in sosyal medya platformlarını takip edin.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ