Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Bybit, yeni ürünü Shark Fin’i yatırımcılarla buluşturdu.

Bybit’in Yeni Ürünü Shark Fin İle Anapara Korumalı, Düşük Riskli, %20’ye Varan Getiriler

 Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Bybit, yeni ürünü Shark Fin’i  yatırımcılarla buluşturdu. Piyasa hangi yönde hareket ederse etsin kazanma fırsatı sunan anapara garantili Shark Fin ile yatırımcılar %20 APR’ye varan getiri elde edebiliyor.

Anapara garantili, düşük riskli ve yapılandırılmış bir ürün olan Shark Fin, kullanıcılara kâr elde ederken sermayelerini koruma altına alma imkanı sunuyor. Fonlarını Shark Fin kapsamında değerlendiren kullanıcılar, varlıklarının fiyatlarındaki dalgalanmalardan performans bazlı kazanç elde edebiliyorlar.

Shark Fin sayesinde varlık fiyatları beklenen fiyat aralığında kapanış gösterirse %20 APR’ye varan getiri imkanı elde ediliyor. Varlık fiyatları beklenenin dışında kapanış gösterse bile Shark Fin ile garantili getiri sağlamak mümkün. Üstelik bu çözümde anapara da koruma altına alınmış oluyor.

Ani piyasa dalgalanmalarına karşı yatırımları koruyan Shark Fin, yatırımcılara hem boğa hem de ayı piyasalarında getiri elde etme fırsatı sunması ile ön plana çıkıyor. Risk iştahının az olduğu, yatırımcıların USDT ve USDC gibi sabit kripto paralar üzerinden düşük riskli getiriler elde etmeye odaklandığı dönemlere yönelik ihtiyaçları da karşılayan Bybit, üst düzey güvenlik önlemleri, sigorta fonu, birçok farklı dilde 7/24 aktif müşteri hizmetleri ve sunduğu çözümlerle yatırımcıların tercihi olmaya devam ediyor.

Bybit Shark Fin ile yatırım yapmak için istenilen zaman planı seçilerek USDT veya USDC üzerinden katılım sağlamak yeterli. Katılım döneminin sonunda geriye kârı toplamak kalıyor.

Bybit’te farklı yatırımcı profilleri için oldukça geniş bir ürün portföyü bulunduğunu belirten Bybit kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou, “Shark Fin, en ön plana çıkan çözümlerimizden biri olarak getiri odaklı ürün portföyümüzde yerini aldı. Düzenli aralıklarla düşük riskli getiri elde etmek isteyen yatırımcılar için tasarlanan Shark Fin, cazip bir yatırım fırsatı sunuyor”dedi.

Bybit Shark Fin’e ilişkin detaylı bilgi ve katılım için: https://learn.bybit.com/tr/bybit-shark-fin/reasons-to-invest-in-bybit-shark-fin/

Bybit Hakkında

Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki perakende ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi Spot ve Vadeli İşlem hizmetleri, madencilik, staking ürünleri ve NFT pazarının yanı sıra API desteği sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir kripto para borsası olma taahhüdünü sürdürüyor. Bybit; Formula One yarış takımının, Oracle Red Bull Racing’in, NAVI, Astralis, Alliance ve Virtus.pro e-spor takımlarının, Oracle Red Bull Racing Esports’un, Borussia Dortmund ve Avispa Fukuoka futbol takımlarının partneri olmaktan gurur duyuyor.

Daha fazla bilgi almak için lütfen bu siteyi ziyaret edin: https://www.bybit.com/

 Güncellemelerden haberdar olmak için lütfen Bybit’in sosyal medya platformlarını takip edin.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ