Bybit, Kazançlı USDT Airdrop Kampanyasının Ayrıntılarını Açıkladı

Bybit, Kazançlı USDT Airdrop Kampanyasının Ayrıntılarını Açıkladı

Bybit, Kazançlı USDT Airdrop Kampanyasının Ayrıntılarını Açıkladı

Singapur (9 Nisan 2020): Singapur merkezli türev borsası Bybit, bir Tether (USDT) bonus ödül programının ayrıntılarını yayınladı. İşlem hacmi ve net USDT mevduatı belirli bir eşiği aşan aktif kullanıcılar tarafından 1.000 USD'ye kadar talep edilebilir. Bybit, kampanya boyunca bir dizi Tether hediyesi düzenleyecek.

Airdrop kampanyasını açıklayan Bybit CEO'su Ben Zhou, “USDT'nin Bybit ile ilgili sürekli sözleşmelerinin başlatılması kutlama için bir neden ve bu airdrop tüccarlarını piyasadaki en likit ve güvenilir stabilcoin tutmaya teşvik edecek. Küçük tüccarlar ve daha büyük oyuncular, etkinliklerine göre ödüllendirilecek ve tüm Bybit kullanıcılarını katılmaya teşvik edecekler. ”

Cüzdan bakiyesi 13 Nisan saat 10'da (UTC) 0,5 BTC'ye eşit veya daha fazla olan bybit kullanıcıları, bonuslarda 50 USDT'ye kadar ve 16 Nisan'da saat 10'da (UTC) 50 USDT'ye eşit veya daha fazla olan cüzdan bakiyesi alacaklar. Aktif yatırımcılar işlem hacmine ve net USDT mevduatlarına bağlı olarak 1.000 USDT alabilirler. 9-12 Nisan tarihleri arasında ön kayıt yaptıranlar, Airdrop kampanyasında % 20 ilave ödül kazanabilirler.

USDT airdrop sırasında kullanıcılar, USDT kalıcı sözleşmeleri ticaretinde ve deneyimleri hakkında geri bildirimde bulunarak Bybit MVF (En Değerli Geribildirim) olma fırsatına sahip olacaklardır. Bybit'e değerli geri bildirimlerini sağlayan yatırımcılar, yukarıdaki ödüllere ek olarak 500 USDT bonus ve gümüş hatıra para kazanmaya hak kazanacaklar.

Daha fazla bilgi için lütfen bu adresi ziyaret edebilirsiniz :Bybit Hakkında:
Bybit, BTC / USD kalıcı sözleşmelerinde 100 kata kadar kaldıraç sunan bir kripto para birimi türev borsasıdır. Platform, yüksek hızlı sipariş yürütme, özelleştirilebilir bir kullanıcı arayüzü ve 24 saat çok dilli müşteri desteğine sahiptir. Bu, yatırımcıların performanslarını optimize etmelerine ve kalıcı sözleşmeleri güvenli bir şekilde değiştirmelerine yardımcı olmak için ayrıntılı eğitimler ve kılavuzlarla birleştirilmiştir. Gelişmiş bir sipariş sistemi, trader'ların küresel piyasa derinliği ve likiditesi olan bir borsada giriş siparişleri için doğrudan T / P ve S / L ayarlamalarını sağlar.

Daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin:

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ