Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Bybit, Türkiye’deki kullanıcılarına USDT ve USDC ile piyasa standartlarının çok üzerinde yıllık getiri kazandıracak olan üst düzey staking ürünlerini duyurdu.

 Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Bybit, Türkiye’deki kullanıcılarına USDT ve USDC ile piyasa standartlarının çok üzerinde yıllık getiri kazandıracak olan üst düzey staking ürünlerini duyurdu.

 Bybit, Türkiye’deki tüm kullanıcılarının %5,5 Yıllık Getiri kazanabileceği USDC staking ürününü kullanıma açtı. Bununla birlikte USDT’de %30 Yıllık Getiri sağlayan staking ürünü Bybit’te ilk defa varlık yatırma işlemi yapacak olan Türkiye kullanıcılarına sunuldu! 

Yatırımcılar ayı piyasasının hâkim olduğu zamanlarda bile uzun vadede portföy değerini artıran ve dalgalı fiyatlara karşı koruma sağlayan, kullanımı kolay bir strateji olarak güvenilir ve düzenli getiri kazandıran ürünleri tercih edebilir. 

Üst düzey kripto ürünleri ve müşteri odaklı hizmetleri ile Bybit, kripto dünyasına adım atmak isteyenlere olabildiğince kolay ve memnun kalacakları bir deneyim sunmaya çalışmaktadır. Bybit, bu amaç doğrultusunda geliştirilmiş ve kullanıcılarının boşta duran varlıklarını kullanıp ayı piyasasında bile güvenle birikim yapmalarına olanak sağlayan Earn platformundaki USDT stake havuzunu (Bybit Birikim ürünü), %30’a varan yıllık getiri gibi muhteşem bir getiri oranıyla Türkiye’deki kullanıcılarına hoş geldin hediyesi olarak sunuyor.

 %30 USDT Yıllık Getiri kazanmak isteyen Türkiye kullanıcıları, Bybit’te ilk yatırma işlemlerini gerçekleştirip en az 100 $, en fazla ise 5.000 $ değerinde USDT stake ederek 6-20 Haziran 2022 tarihleri arasında bu fırsattan faydalanabilecek.

 USDC ile %5,5 Yıllık Getiri kazanmak isteyen kullanıcılar, en az 20 $, en fazla ise 200.000 $ değerinde USDC stake ederek bu fırsattan yararlanabilecek. Ayrıca kullanıcılar varlıklarını diledikleri zaman stake’ten çıkararak geri alabilecek. Kullanıcıların staking havuzundan elde ettikleri getiri, Bybit Earn hesaplarına günlük olarak yansıyacak. 

USDT ile %30 ve USDC ile %5,5 Yıllık Getiri kazanma fırsatından faydalanmak için: https://www.bybit.com/tr-TR/earn/savings/

 Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için:

 https://blog.bybit.com/tr-TR/post/bybit-te-tum-kullanicilar-usdc-ile-5-5-yillik-getiri-kaza nirken-turkiye-deki-yeni-kullanicilar-30-usdt-yillik-getiri-firsatindan-yararlaniyor-blt7f8e3 36f961212d1/ 

Bybit Hakkında

 Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki perakende ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi Spot ve Vadeli İşlem hizmetleri, madencilik, staking ürünleri ve NFT pazarının yanı sıra API desteği sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir kripto para borsası olma taahhüdünü sürdürüyor. Bybit; Formula One yarış takımının, Oracle Red Bull Racing’in, NAVI, Astralis, Alliance ve Virtus.pro e-spor takımlarının, Oracle Red Bull Racing Esports’un, Borussia Dortmund ve Avispa Fukuoka futbol takımlarının partneri olmaktan gurur duyuyor. 

Medya ile ilgili sorular için lütfen bu adresten iletişime geçin: [email protected] 

Daha fazla bilgi almak için lütfen bu siteyi ziyaret edin: https://www.bybit.com/ 

Güncellemelerden haberdar olmak için lütfen Bybit’in sosyal medya platformlarını takip edin.


En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ