Çekilebilir 20.000 USDT ödüllü yaz kampanyası için kayıtlar 30 Ağustos’a kadar devam ediyor!

Bybit Türkiye ile Zirveye Yarışın: Çekilebilir 20.000 USDT, iPhone 13 Pro ve Daha Fazlası Sizi Bekliyor!

Çekilebilir 20.000 USDT ödüllü yaz kampanyası için kayıtlar 30 Ağustos’a kadar devam ediyor!

Global kripto para platformu Bybit, yaz dönemi boyunca Türkiye kullanıcılarına avantajlar elde edecekleri yeni kampanyalar sunmaya devam ediyor. Kullanıcılara rekor ödüllerin verileceği Trading Yarışması 24 Ağustos Çarşamba günü 19:00’da başlayıp, 4 Eylül Pazar günü 19:00’a kadar devam edecek.

En yüksek kârları (P&L) elde etmek için yarışacak kullanıcılar yalnızca USDT vadeli sözleşmelerde alım-satım işlemi gerçekleştirebilecekler. Ödül havuzunun kullanıcı sayısına göre değişeceği trading yarışmasında, yüksek kullanıcı sayısı ödül havuzundaki toplam ödül miktarını artıracak. Yarışma koşulları kapsamında kullanıcıların hesaplarında en az 50 USDT değerinde varlık bulundurması gerekirken, en yüksek kâr (P&L) oranına sahip kullanıcılar, ödül havuzundaki muhteşem ödülleri kendi aralarında paylaşacaklar.

100.000 USDT ve Üzeri Vadeli İşlem Hacmine Ulaşan Bir Şanslı Kullanıcıya iPhone 13 Pro Hediye! 10.000 USDT ve Üzeri İşlem Hacmine Ulaşan 50 Şanslı Kullanıcıya 10 USDT Trade Ödülü

Kullanıcılarına güvenilir ve yenilikçi bir işlem deneyimi sunan Bybit, her zaman daha fazla kazandırmaya devam ediyor. En yüksek ödül havuzunun çekilebilir 20.000 USDT olacağı etkinlikte, yarışmaya katılım gösteren ve 100.000 USDT ve üzeri vadeli işlem hacmine ulaşan bir kullanıcı İphone 13 Pro ödülü, 10.000 USDT ve üzeri vadeli işlem hacmine ulaşan 50 şanslı kullanıcı ise 10 USDT Trade Ödülü’nün sahibi olacak.

Katılımcı Sayısı Arttıkça Artan Ödül Havuzu!

Çekilebilir 20.000 USDT’nin maksimum ödül havuzu olduğu yarışmada, katılımcı sayısı arttıkça ödül havuzu ve ödüle hak kazanan kişi sayısı artacak. Arkadaşlarınızı yarışmaya davet ederek ödüllerin açılmasına yardımcı olabilirsiniz.

Trading yarışmasına katılmak ve etkinlik koşullarıyla ilgili daha fazla bilgi için https://www.bybit.com/tr-TR/bybitgame/Aug22TRTrading/?preview=1&period_id=556 sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.  

Bybit Hakkında

Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki perakende ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi Spot ve Vadeli İşlem hizmetleri, madencilik, staking ürünleri ve NFT pazarının yanı sıra API desteği sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir kripto para borsası olma taahhüdünü sürdürüyor. Bybit; Formula One yarış takımının, Oracle Red Bull Racing’in, NAVI, Astralis, Alliance ve Virtus.pro e-spor takımlarının, Oracle Red Bull Racing Esports’un, Borussia Dortmund ve Avispa Fukuoka futbol takımlarının partneri olmaktan gurur duyuyor.

Daha fazla bilgi almak için lütfen siteyi ziyaret edin: https://www.bybit.com/

 Güncellemelerden haberdar olmak için lütfen Bybit’in sosyal medya platformlarını takip edin.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ