Yeni nesil kripto para borsası Bybit; birbirinden değerli ödüllerin olduğu Fan Token kampanyası ile kazandırmaya devam ediyor.

Bybit Türkiye Kullanıcılarına Özel Çekilebilir 10.500 USDT Ödül Havuzlu Fan Token Etkinliği!

Yeni nesil kripto para borsası Bybit; birbirinden değerli ödüllerin olduğu Fan Token kampanyası ile kazandırmaya devam ediyor. Favori futbol kulüplerinin fan tokenlerini Türkiye kullanıcıları ile buluşturan Bybit, 10.500 USDT değerindeki ödül havuzu ile fan token heyecanını üst düzeye taşıyor.

 Kullanıcılarına ayrıcalıklı bir işlem deneyimi sunan, dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Bybit, Türkiye kullanıcıları için düzenlediği yeni fan token etkinliği ile kazandırmaya devam ediyor. Dünyanın önde gelen futbol kulüplerinin fan tokenleri ile düzenlediği kampanya kapsamında Bybit, kullanıcılarını 10.500 USDT değerinde ödüllerle buluşturuyor.

22 Ağustos - 12 Eylül tarihleri arasında düzenlenen kampanya kapsamında kullanıcılar farklı etkinlikler üzerinden ödül alma şansına sahip olacak. Kampanya detaylarınaetkinlik sayfasından ulaşmak mümkün.

Bybit’e İlk Yatırma İşlemi Yapanlara 5.000 USDT Değerinde Ödül Havuzu

Futbolseverleri fan token dünyasının en avantajlı fırsatlarıyla buluşturan Bybit, ilk yatırma işlemi yapan ilk 1000 kişiye çekilebilir 5 USDT değerinde Airdrop armağan ediyor. Bybit Spot Piyasası’nda işlem gören AC Milan, Arsenal, Barcelona, Manchester City, Galatasaray, Paris Saint-Germain, Juventus, Inter gibi takımların fan tokenlerinin bulunduğu geniş ürün yelpazesinden dilediğini seçerek ilk yatırma işlemini gerçekleştiren kullanıcılar, ödül havuzundan payını kapıyor. Kazananlardan olmak için Bybit etkinlik sayfasını ziyaret ederek ilgili görevleri yerine getirmek yeterli.

Bybit Spot Piyasasında İlk Trade İşlemi Yapanlara Çekilebilir 5.000 USDT Değerinde Ödül Havuzu

 Kazandıran kampanya kapsamında Bybit’te ilk Spot alım-satım işlemini Bybit Spot Piyasası’nda listeli 8 fan tokenden biri ile gerçekleştiren ilk 500 kullanıcı 10 USDT değerinde Airdrop’un sahibi oluyor.

Etkinliği Paylaşanlar Kazanıyor!

Bybit’in sunduğu kolay, hızlı ve güvenilir spot işlemlerinin yanı sıra sosyal medya üzerinden de ödül kazanmak mümkün. Bybit Türkiye resmi Twitter hesabını takip ederek, etkinlik tweetini alıntılayarak 3 arkadaşını etiketleyip paylaşan veetkinlik sayfasında yer alan formu dolduranlar arasından 25 şanslı kullanıcı, kişi başı çekilebilir 20 USDT değerinde Airdrop’un sahibi oluyor.

Etkinlik ve kampanya koşullarıyla ilgili daha fazla bilgi için: 

https://blog.bybit.com/tr-tr/post/tribunler-hazir-mi-cekilebilir-10-500-usdt-odul-havuzu-ile-fan-token-heyecani-basladi--blt1d8f1e5a1e319081/

 Bybit Hakkında

Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki perakende ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi Spot ve Vadeli İşlem hizmetleri, madencilik, staking ürünleri ve NFT pazarının yanı sıra API desteği sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir kripto para borsası olma taahhüdünü sürdürüyor. Bybit; Formula One yarış takımının, Oracle Red Bull Racing’in, NAVI, Astralis, Alliance ve Virtus.pro e-spor takımlarının, Oracle Red Bull Racing Esports’un, Borussia Dortmund ve Avispa Fukuoka futbol takımlarının partneri olmaktan gurur duyuyor.

Daha fazla bilgi almak için lütfen bu siteyi ziyaret edin: https://www.bybit.com/

 Güncellemelerden haberdar olmak için lütfen Bybit’in sosyal medya platformlarını takip edin.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ