Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Bybit,Türkiye’deki kullanıcılarına özel düzenlediği 750.000 MOVEZ değerindeki devasa ödül havuzu ile adından söz ettiren MOVEZ’u 10 Haziran 2022 tarihinde Spot piyasasında listeleyeceğini duyurdu.

Bybit, Türkiye Kullanıcılarına Özel Düzenlediği 750.000 MOVEZ Ödül Havuzu Eşliğinde MoveZ’u Listeliyor: Harekete Geçin, Fırsatı Kaçırmayın!

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Bybit,Türkiye’deki kullanıcılarına özel düzenlediği 750.000 MOVEZ değerindeki devasa ödül havuzu ile adından söz ettiren MOVEZ’u 10 Haziran 2022 tarihinde Spot piyasasında listeleyeceğini duyurdu.

750.000 MOVEZ Değerinde Devasa Airdrop Havuzu

MOVEZ listelemesine özel muhteşem ödüllerin ve 750.000 MOVEZ değerinde ödül havuzunun sunulduğu etkinlik, 7 Haziran 2022 saat 19.00’da başlayıp 14 Haziran 2022 saat 23.59’a kadar devam edecek. Bu devasa ödül havuzundan payınızı almak için acele edin.

200.000 MOVEZ değerindeki ödül havuzu, Bybit’e yeni kaydolacak Türkiye kullanıcıları arasında eşit bir şekilde dağıtılacak. Etkinlik sayfasından “Hemen Katılın” butonuna tıklayarak Bybit’e yeni kaydlan ve birinci seviye KYC doğrulamasını tamamlayan kullanıcılar ödül havuzundan pay alabilecek.

Bybit’te ilk alım-satım işlemini gerçekleştirecek olan tüm Türkiye kullanıcılarını ise 500.000 MOVEZ değerinde ödül havuzu bekliyor! Etkinlik sayfasından “Hemen Katılın” butonuna tıklayan ve minimum 10 dolar değerinde ilk alım-satım işlemini (Bybit Spot piyasasında) yapan kullanıcılar, 500.000 MOVEZ değerindeki ödül havuzundan pay alabilecek.

Daha Bitmedi! Basit Sosyal Medya Görevlerini Tamamlayarak Kişi Başı 1.000 MOVEZ Kazanacak 50 Kişiden Biri Olma Fırsatını Kaçırmayın!

Bybit’in Türkiye kullanıcılarına özel etkinliği yukarıda sayılan ödüllerle de sınırlı değil. 

Bybit Türkiye twitter hesabını takip eden ve etkinlik tweet’ini üç arkadaşını etiketleyerek paylaşan kullanıcılar, etkinlik formuna gerekli bilgileri girerek 1.000 MOVEZ kazanacak 50 kişiden biri olma şansını yakalayacak.

Bybit’in, MOVEZ listelemesi kapsamında Türkiye kullanıcılarına özel duyuracağı diğer ödülleri

kaçırmamak için Bybit’i takip etmeye devam edin.

Etkinliğe katılmak ve detaylı bilgi  edinmek için:  https://go.bybit.com/e/ijSWDpi5Gqb

Bybit Hakkında 

Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki perakende ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi Spot ve Vadeli İşlem hizmetleri, madencilik, staking ürünleri ve NFT pazarının yanı sıra API desteği sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir kripto para borsası olma taahhüdünü sürdürüyor. Bybit; Formula One yarış takımının, Oracle Red Bull Racing’in, NAVI, Astralis, Alliance ve Virtus.pro e-spor takımlarının, Oracle Red Bull Racing Esports’un, Borussia Dortmund ve Avispa Fukuoka futbol takımlarının partneri olmaktan gurur duyuyor.

 Medya ile ilgili sorular için lütfen bu adresten iletişime geçin: [email protected]

 Daha fazla bilgi almak için lütfen bu siteyi ziyaret edin: https://www.bybit.com/

Güncellemelerden haberdar olmak için lütfen Bybit’in sosyal medya platformlarını takip edin.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ