Bybit ve Paradigm, yeni bir yüksek likidite ticaret ürünü başlatmak için bir ortaklık kurdu.

Bybit ve Paradigm, USDT Marjinli Delta-1 Spreadlerini Başlatmak İçin Stratejik Ortaklık Oluşturuyor

Bybit ve Paradigm, yeni bir yüksek likidite ticaret ürünü başlatmak için bir ortaklık kurdu.
Bu, Bybit'in daha geniş kripto ekosistemindeki rolünü daha da artıracaktır.

Bybit ticaret platformu, USDT marjlı enstrümanlarda spread ticaretini başlatmak için Paradigm ile stratejik ortaklığını duyurdu. Crypto-News Flash ile paylaşılan bir Basın Bültenine göre, bu işbirliği her iki şirket arasındaki uzun süredir devam eden ilişkiyi pekiştiriyor ve tüccarlara 30'dan fazla dijital para biriminde yaygın sipariş defterlerine erişim sağlayacak.

Bybit, Web3.0 dünyasında en hızlı büyüyen dijital para ticaret platformlarından biri olarak biliniyor ve en çok ziyaret edilen üçüncü borsa konumunda. Kullanıcılarına yüksek alım satım teknolojisi ve basitliği ile hizmet etme taahhüdü ile, piyasaya sürülen yeni özelliğin tüm tüccarlar tarafından tek bir tıklama ile erişilebilir olacağını söyledi.

Ticaret platformlarındaki karmaşıklık, çoğu kullanıcı için kripto ekosistemine girişin önündeki en büyük engellerden biri olarak gösteriliyor. Bunu anlayan Bybit, yıllar boyunca müşterilere en çok hitap eden ürünlere ekstra önem verdi. En hızlı büyüyen kripto türevleri ticaret platformlarından biri olarak bilinen Paradigm ile işbirliği, tekliflerine daha fazla derinlik katacak.

Bybit'in kurucu ortağı ve CEO'su Ben Zhou, "Paradigm ile olan işbirliğimizin, USDT teminatlı enstrümanlar üzerinde spread ticareti söz konusu olduğunda, yatırımcılara daha akıcı bir deneyim sunmamızı sağlamasından heyecan duyuyoruz" dedi. "Bu lansman, Bybit'in birinci sınıf ortaklarla üstün ticaret deneyimleri yoluyla müşterilerimize bir sonraki seviye fırsatlar getirme taahhüdünü daha da gösteriyor."

Elde edilecek daha iyi avantaj, tüccarların "emir defterini etkilemeden veya işlem boyutu ne olursa olsun bacak riski üstlenmeden USDT marjlı spot ve kalıcılar arasındaki spread ticaretini yapmasına" olanak tanıyan Paradigm'deki spread ticaretine erişimdir.

Alım satım platformu tarafından açıklandığı gibi, bu hüküm, kullanıcılarına Bybit'te piyasadan bağımsız alım satımların verimli bir şekilde yürütülmesinin yanı sıra sürekli fonlama oranı stratejilerini yürütmek için likit bir pazar sunacaktır.


İşbirliğinin Gücünü Sergileyen Bybit ve Paradigma

Kripto topluluğunun üyelerine becerilerini sergilemek ve yeni pazarlara erişmek için yeni fırsatlardan yararlanmak için iki yüksek güçlü firmanın bağlantı kurması alışılmadık bir durum değildir. Hem Bybit hem de Paradigm'in artık ortak olması, USDT Teminatlı işlemlere daha fazla likidite sağlayacaktır.

Performansı yüksek ve rekor kıran bir firma olarak bu hamle genel olarak pazarın verimliliğine katkı sağlayacaktır.

Paradigm Ortağı Paul Veradittakit, "USDT marjlı enstrümanlar üzerinde spreadler başlatmak için Bybit ile ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz" dedi. "Bu lansman, tüccarların pazarlara kolay ve uygun maliyetli bir şekilde erişmeleri için son derece verimli bir yol sağlıyor. Dünyanın dört bir yanındaki tüccarlar için yeni ürünler ve hizmetler getirmek için çalışmalarımızı birlikte sürdürmeyi dört gözle bekliyoruz."

Bybit, her zamanki gibi, kullanıcılarına ortaklığı anmaları için bir teşvik sunacağını söyledi. Alım satım platformuna göre, Paradigm aracılığıyla gerçekleştirilen ve Bybit'te yapılan spread alım satımlarının ikinci ayağında herhangi bir ücret alınmayacaktır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ