Madencilik, insanların ev bilgisayarlarını kullanarak dijital paralar çıkarabildiği Bitcoin'in ilk günlerinden bu yana uzadı.

Madencilik, insanların ev bilgisayarlarını kullanarak dijital paralar çıkarabildiği Bitcoin'in ilk günlerinden bu yana uzadı. Son yıllarda madenciler, yeni dijital paralar elde etmek için pahalı donanımlara ve muazzam ölçekli prosedürlere güvendiler. Peki ya pahalı donanımlar için fon sağlamadan kripto madenciliğine katılmanın bir yolu olsaydı? Madencilik bunu mümkün kılan bir seçimdir.

Temel olarak, paylaşılan bir işleme sistemi ile uzak veri merkezlerini çalıştıran kripto madenciliği yaklaşımıdır. Bu tür bulut madenciliği, madencilerin maliyetli madencilik teçhizatlarına fon sağlamadan veya solo madenciliğin ilgili zorluklarıyla yüzleşmeden kripto madenciliği yapmalarını sağlar.

Bytebus.com - 2022, Tanınmış Yetkili Bulut Madenciliği Platformu

2018 yılında kurulan Bytebus, bulut madenciliği konusunda en önde gelen şirketlerden biridir ve dünya çapında 360.000'den fazla kişinin güvenini kazanmıştır. Bytebus'u kaydedip birleştirerek madenciliğe katılmak basit ve kolaydır.

Bytebus, müşterilere hesaplarını kaydetmelerini ve onaylamalarını kolaylaştıran kullanıcı dostu bir web arayüzü sağlar. Ek olarak, yeni bir madenci olarak 10$ kayıt ödülü kazanabilirsiniz. Ayrıca Bytebus, Bytebus'u eş ve akrabalarınıza tavsiye etmeniz durumunda %3 teşvik sağlayabilen bir tavsiye programı sunar.

Şu anda bulut madenciliği için 10$, 100$, 1.600$ ve 6.000$'dan oluşan çeşitli planlar sunuyor. Bu sözleşmelerin her birinin ayrı bir dönemi ve farklı yatırım getirisi vardır.

Yatırım Yapmadan Kar Ediyor Musunuz?

Müşteri yatırımına gerek yoktur, herkes ücretsiz olarak katılabilir. Kaydolursanız 10 $ almak için ücretsiz bir plan var. 10$'a ücretsiz bir plan satın alırsanız, günde 1$ kazanabilirsiniz. 100$ kazandığınızda, para çekebilirsiniz.

Rahat Yatırım Fırsatları


Bytebus şimdi 10$, 100$, 1600$ ve 6000$ planlarından oluşan birkaç farklı madencilik fiyatlandırma planı sunuyor. Her birinin kendi sözleşme süresi vardır ve belirli bir yatırım getirisi sağlar.

3 günlük abonelik içeren 100 dolarlık bir plan için iade 6 dolardır. 480$, getirisi 102$ olan 10 günlük bir yatırım planıdır.
6.000$'lık bir yatırım planıyla, 50 günlük abonelik durumunda getiri 7.400$ olacaktır. Günlük oran %2,47'dir.

Ödeme günlük olarak yapılır, böylece her gün ödeme alabilirsiniz. Yatırımınızın ne kadar uzun olduğu önemli değil, tam getiri seviyesini alacaksınız. Sözleşmede belirtilen süre sona erdikten sonra para çekmeyi veya yatırımınıza devam etmeyi seçebilirsiniz. Bytebus'a yapılan tüm yatırımlar eksiksiz bir kurşun ve faiz vaadi ile yapılır.

Tavsiye Programından Nasıl Faydalanırım?


Finansman yapmasanız bile, yine de gelir elde edebilirsiniz. Her Bytebus madencisi, herkesin paylaşabileceği özel bir tavsiye bağlantısına sahiptir. Bağlantınızı kopyalayın ve bonus kazanmak için bu bağlantıyı iletin. Tavsiye bağlantınızı kullanmak için kaydolan yeni kullanıcılar, ömür boyu tavsiyeler olacaktır. Bir yönlendirenden, yönlendiren bir satın alma işlemini her tamamladığında %3 tavsiye ücreti bonusu almaya hak kazanırsınız. Örneğin, biri sizin referans kodunuzu kullanarak 100$'lık bir sipariş verirse, ücretsiz olarak 3$ alabilirsiniz.

Bytebus Hakkında

Bytebus, Finansal Davranış İzleme Otoritesi (FCA) düzenlemelerini takip eden kontrollü bir kripto madenciliği platformudur. FCA, finansal hizmetleri, işletmeleri ve piyasaları uygun şekilde ele alır.

Bytebus artık Kazakistan ve İzlanda'daki kapsamlı veri merkezlerini yönetiyor. Ayrıca, Kazak hükümetinden beş yıl içinde arazi kiralama ve geliştirmeyi sürdürmek için küresel olarak lisanslı en iyi şirkettir.

Kapanışta, kripto para yatırımları yoluyla istikrarlı bir pasif gelir elde etmek için meşru bir yol arayan biri için Byte Bus hizmetinden yararlanmanızı öneririz.

Bytebus hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bir bulut madenciliği planıyla ilgilenmek için https://bytebus.com/adresindeki şirketin resmi sitesini ziyaret edin.

Twitter: https://twitter.com/bytebusUK
Facebook:https://www.facebook.com/bytebusUK/
Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=F-EPwao6ZLQ&t=40s

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ