Bytecoin veya diğer isimyle bcn coin, herkesin Bytecoin'in ağ gelişiminde yer almasına izin veren açık kaynak kodlu özel, merkezi olmayan bir kripto para birimidir.

Bytecoin Nedir? BCN Coin İle İlgili Tüm Ayrıntılar

Bytecoin veya diğer isimyle bcn coin, herkesin Bytecoin'in ağ gelişiminde yer almasına izin veren açık kaynak kodlu özel, merkezi olmayan bir kripto para birimidir. Gizlilik ve güvenlik doğal olarak Bytecoin'in savunucularıdır ve maliyesini özel tutmak isteyenler için en iyi çözümdür.

Bytecoin Bcn Coin Merkezsizdir

Bytecoin, dünya çapında çok sayıda node tarafından işletilen blok zincirinde çalışan bir kripto paradır.

Ödemeler Takip Edilemez

Bytecoin, benzer değere sahip farklı çıktıları tek bir işlemde karıştırmak için Ring imzalarını kullanır ve bu da paranın nereden geldiğini tespitini neredeyse imkansız hale getirir. Bytecoin blok zincirinde tüm adresler gizlidir.

İşlemler ve Adreslerin Bağlantısı Kaldırılamaz

Bytecoin veya bcn coin, kullanıcıların tek bir anahtar kümesinden çok sayıda bağlantısız tek seferlik adres oluşturmasına izin verir. Bu, işlemler veya adresler arasında bağlantı kurmayı neredeyse imkansız hale getirir.

Bytecoin'in Parametreleri Uyarlanabilir

Bytecoin, en küçük hash gücü değişikliklerine bile tepki verme zorluğunu her blokta yeniden ayarlar. Buna ek olarak, Bytecoin'in emisyon eğrisi pürüzsüzdür ve madencilik ödül düşüşlerini önler.

Bytecoin Her Yerde Bulunur

Bytecoin sürekli olarak büyüyen ortaklar, entegratörler, tüccarlar ve madencilik havuzları ekosistemine sahiptir ve dünya çapında kullanılabilir hale getirmektedir.

Bytecoin Evrim Geçiriyor

Bytecoin, herkesin projenin gelişimine katkıda bulunabileceği ve buna ayak uydurabileceği açık kaynaklı bir yazılım projesidir.

Bytecoin aşağıdakilerden oluşuyor:

Windows, Mac ve Linux için Bytecoin Masaüstü Yazılımı, bytecoin.money web cüzdanı, Android için bytecoin.money uygulaması ve ortaklar ve entegratörler için Bytecoin daemon yazılımı.

GitHub'da açık kaynaklı depolar

Birden fazla ortak, tüccar, entegratör ve madencilik havuzunun ekosistemi.

Bytecoin Ekibi'nden en son güncellemeleri içeren Bytecoin Blogu

Reddit, Bitcointalk, Twitter ve Telegram'daki Bytecoin topluluğu

Özel destek hizmeti

Misyonumuz

İnsanoğlu öyle bir şekilde evrimleşti ki, insanlar günlük görevleri daha verimli bir şekilde yerine getirmeyi öğreniyorlar, evrimin temeli eski ve yeni yollar arasındaki makul rekabet. Finansman da dahil olmak üzere herhangi bir modern faaliyet alanında iyileştirmeler için alan olduğunu olumlu bir şekilde biliyoruz.

Herhangi bir finansal sistemin amacı, bir para biriminin minimum maliyetle verimli bir şekilde çalışmasını sağlamaktır. Bahsedilen işlem, ücretlerin düşürülmesine izin vererek son kullanıcılara fayda sağlar. Mevcut finansal sistemlerin iyileştirilmesinin yanı sıra aynı hedeflere daha verimli hizmet verecek yenilerinin tasarlanmasının ve uygulanmasının bir gereklilik olduğuna inanıyoruz.

Misyonumuz, mevcut olanlardan daha verimli yeni bir finansal sistem geliştirmektir, yani tüm aynı işlevleri kullanıcılar için daha düşük maliyetle sunmaktır. Bu proje için aşağıdaki yönetim ilkelerini seçtik:

Öz-denetim

Finansal sistemimizin temeli, para biriminin işleyişinde gerekli maliyetler için öz kontrol sağlayan merkezi olmayan bir ağdır. Böyle bir yaklaşım, Bytecoin finansal sisteminin işletme verimliliği en yüksek olduğunda optimum durumu belirlemesine izin verir.

Açıklık

Bytecoin ağı açık bir ağ olarak geliştirilmiştir. Bu, ona katılan herkesin sadece para birimini kullanmakla kalmayıp, aynı zamanda sistemi desteklemeye de katıldığı anlamına gelir.

Eşitlik

Ağ protokolü, hem uzman hem de uzman olmayan bilgisayarlar ağ üzerinde çalışırken uyumlu verimlilik gösterecek şekilde geliştirilmiştir.

Bcn Coin Ne Durumda

Bcn Coin yazının yazıldığı sırada 0,000417 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Piyasa değeri: 76 Milyon Dolar

Toplam Token Adedi: 184.470.000.000 BCN

Dolaşımdaki Token Adedi: 184.066.828.814 BCN

Kripto Para Piyasasındaki Yeri: 69. Sırada

Listelendiği Kripto Para Borsaları: HitBTC, Poloniex, Crex24, Gate.io, Stex, TradeOgre ve Coindeal.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ