Cardano, Cadalabs adındaki ilk NFT ve dijital koleksiyon Marketplace'i ağırlıyor.

Cardano, Cadalabs adındaki ilk NFT ve dijital koleksiyon Marketplace'i ağırlıyor. Bu, özel markalı dijital ürünler, sanatlar ve ürünler için yerel bir  tokene sahip olan ilk Cardano tabanlı pazardır. 

 Cadalabs NFT'leri ve kripto koleksiyon ürünleri Pazarı, Cadalabs geliştirme ekibi için bir başka büyük başarıdır. Yakında bu Pazaryeri, Cadalabs topluluğu tarafından Sanat, dijital ürünler, ürünler ve hizmetler ile doldurulacak ve platformda itibara dayalı bir ekonomi yaratılacaktır.Cadalabs topluluğu beklenenden çok daha hızlı büyüyor. Cadalabs Projesi NFT vizyoner misyonunu yalnızca 200'den fazla topluluk üyesiyle başlattığından ve sosyal ağlarında 20 binin üzerinde üyeye ulaştığından ve hala 'radar altında' bir proje olarak kabul edildiğinden, Cardano blok zinciri ile entegrasyonun üzerinden sadece birkaç hafta geçti.

Şu anda, Cadalabs projesi beklenenden çok daha hızlı büyüyor ve yerel token ön satışı için aşırı abone olması bekleniyor.

CADALABS YEREL TOKEN (CALA) TOKEN UYGULAMASI

• Tokenler, stake edilmiş ve edilmemiş formlarda bulunacaktır. Stake edilen tokenler, kullanıcılara platform işlevselliği sağlayacaktır.

• Demokratikleştirilmiş Otonom Platformu (DAP) güçlendirerek kullanıcıların kurumsal kararlara katılmasını ve ürün yol haritasını şekillendirmesini sağlar.

• Sahiplerin, merkezi olmayan bir pazarda fiziksel ve sanal mal, içerik ve hizmet satın almalarına izin verin.

• Topluluğun fikir birliği ile belirlenen, ölçülebilir değer üreten dijital içerik oluşturucuları ödüllendirin.

• Reklamları görmeyi seçen kullanıcılarla reklam gelirini paylaşın. Kullanıcılar daha fazla token alarak, ürettikleri gelirin daha büyük bir kısmını kazanabilirler.

CADALABS TOKEN ÖZEL SATIŞ BAŞARISI

Cadalabs, projenin ön satışa geçmeden önce toplam 1.000.000 $ topladığı CALA tokenleri  özel satışında büyük bir başarı kaydetti. İlgilenen yatırımcılar hala Cadalabs ön satış sayfasından CALA Token satın alma fırsatına sahipler.

Cadalabs Ön Satış Benimseyenler İçin Faydaları

1. Cadalabs ön satış Benimseyenler, ön satışta satın alınan toplam jetonun %10'unu alacaklardır. Cadalabs ön satış katılımcıları, Cadalabs Platformunda kullanıcı adlarına eklenmiş özel bir rozet alacaklardır. Sosyal ağlar söz konusu olduğunda ilk hamle avantajı çok önemlidir ve satış öncesi katkıda bulunanların erken benimseyenler olarak öne çıkıyor. Bu rozetler, Cadalabs platformunda fark edilmeyi ve itibar oluşturmayı kolaylaştıran doğrulama rozeti olarak kullanılacaktır.

2. Cadalabs ön satış katılımcısı, Cadalabs piyasa yapıcılarıdır ve likidite sağlayıcıları, Cadalabs platformunda yapılan her işlemden likidite teşviki alma hakkına sahiptir.

3. Cadalabs ön satış katılımcıları, tamamlanmak üzere olan Beta platformunu kullanan ilk kullanıcılar olacak.

Cadalabs NFT pazarı ve Sosyal Platform, tamamen işlevsel olduğunda, tek bir Yerel token (CALA Token) ile NFT'ler, dijital içerikler, mallar ve hizmetler için küresel bir topluluk Pazarı haline gelecektir.

Herhangi bir merkezi moderatöre ihtiyaç duymadan, istenmeyen postaları merkezi olmayan bir şekilde ortadan kaldıran ilk platform olmasını umarak, dikkat çekici derecede orijinal bir Değer Kanıtı protokolüne sahiptir.

Özel haberler ve geliştirmeler için Cadalabs topluluğuna katılın.

Twitter: twitter.com/Cadalabprotocol

Telegram Grubu: https://t.me/cadalabscommunity Telegram Kanalı: https://t.me/cadalabs_news Ortam: https://Cadalabs.medium.com

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ