Cadalabs ekibi, ön satışımızın ilk aşamasından itibaren bize destek olan veya bizimle yatırım yapan herkese çok teşekkür etmek istiyor.

Cadalabs ekibi, ön satışımızın ilk aşamasından itibaren bize destek olan veya bizimle yatırım yapan herkese çok teşekkür etmek istiyor, bize güvendiğiniz ve tutunduğunuz için tebrikler, ikinci aşamaya geçerken hala tam desteğinizi bekliyoruz.

 İlk Aşama CALA Token ön satışının katılımcılarına CALA Tokenlarının dağıtımına başladığımızı da belirtmek isteriz.

CALATokenleri  İkinci Aşama Ön Satış Prosedürü

Cadalabs, bu aşamada token başına 0.25 ADA çok uygun bir fiyatla satışa sunulan toplam 10 milyon CALA tokenine sahip olacak. Satın alabileceğiniz minimum token 300 ADA ve satın alınabilecek maksimum token 15000 ADA'dır. Bu, herkesin bu Ön Satış aşamasında, ön satıştan sonra Borsalara girmeden önce Cadalabs tokenine aktif olarak katılmasını sağlamak içindir. Buna ek olarak, her aşamada satın alınan tokenlar için ekstra bonus ödülü olacaktır. Ön Satış ikinci aşaması, 1 Kasım'dan 3 Kasım'a kadar üç gün boyunca %5'lik bir bonusa sahiptir.

Cadalabs ayrıca topluluğa çalışan bir iş planı göstermek için satış öncesi alıştırmanın sonunda Cadalabs NFT Marketplace'i piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

CADALAB Hakkında

CADALABS, dijital sanat koleksiyoncularının eserlerini NFT olarak basmasını ve gelecekte sorunsuz bir şekilde ticaret yapmak için satıcılarla bağlantı kurmasını sağlamak için Cardano Ağı üzerinde bir NFT Darphane Dapp oluşturan topluluk odaklı bir NFT DeFi platformudur. CADALAB ekibi, topluluğun yönetişim konularında yer almasını sağlayan $CALA Token adlı yardımcı program tokenini geliştirdi. Ayrıca, kullanıcılar CALA tokenini elinde tutarak yaratıcıları yönetebilir, tekliflere oy verebilir, öne çıkan sanat eserlerini kazanmak ve küratörlüğünü yapmak için tokenlerini paylaşabilir. CADALAB protokolü, karşılıksız token endüstrisine daha fazla girmeyi ve bu süreçte dijital içerik oluşturucuların, sanatçıların ve sanat koleksiyoncularının dijital bir platformda buluşmasına yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

CADALABS TOKEN (CALA) UYGULAMASI

* Tokenler, stake edilmiş ve edilmemiş formlarda bulunacaktır. Stake edilen tokenler, kullanıcılara platform işlevselliği sağlayacaktır.

* Demokratikleştirilmiş Otonom Platformu (DAP) güçlendirerek kullanıcıların kurumsal kararlara katılmasını ve ürün yol haritasını şekillendirmesini sağlar.

* Sahiplerin merkezi olmayan bir pazarda fiziksel ve sanal mal, içerik ve hizmet satın almalarına izin verin.

* Topluluğun fikir birliği ile belirlenen, ölçülebilir değer üreten dijital içerik oluşturucuları ödüllendirin.

* Reklamları görmeyi seçen kullanıcılarla reklam gelirini paylaşın. Kullanıcılar daha fazla token alarak, ürettikleri gelirin daha büyük bir kısmını kazanabilirler.

Profil Doğrulaması İçin Ödeme

İkinci Aşama CALA Token Satışına Nasıl Katılabilirsiniz?

CALA Token İkinci aşama ön satış, ilgilenen yatırımcıların ve halkın satın alması veerken benimseyenler olması için devam ediyor.

Sosyal medya:

Twitter: https://twitter.com/Cadalabprotocol

Telegram Grubu: https://t.me/cadalabscommunity

Telegram Kanalı: https://t.me/cadalabsnews

Ortam: https://cadalabs.medium.com (https://cadalabs.medium.com/)/

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ