Cadalabs, başından bugüne kadar bizimle birlikte olan halk üyelerine ,birinci ve ikinci aşama token satışına katılanlara teşekkür eder.

Cadalabs, başından bugüne kadar bizimle birlikte olan halk üyelerine , birinci ve ikinci aşama token satışına katılanlara teşekkür eder. Sizi şimdiye kadar beklediğiniz için tebrik eder, yılmaz desteğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz . Cadalabs, Cala tokenlerini birinci ve ikinci aşamaya katkıda bulunanlara başarıyla dağıttı.

Cadalabs ekibi, ön satış aşamasında satılmak üzere 25 milyon token tahsis etti ve projenin son aşaması için kalan 1 milyon token 24 milyonu başarıyla sattı.

Cadalabs Hakkında

CADALABS, dijital sanat koleksiyoncularının eserlerini NFT olarak basmasını ve gelecekte sorunsuz bir şekilde ticaret yapmaları için satıcılarla bağlantı kurmasını sağlamak için Cardano Ağı üzerinde bir NFT Darphane Dapp oluşturan topluluk odaklı bir NFT DeFi platformudur. CADALAB ekibi, topluluğun yönetişim konularında yer almasını sağlayan $CALA Token adlı yardımcı program tokenini geliştirdi. Ayrıca, kullanıcılar CALA tokeni elinde tutarak yaratıcıları yönetebilir, tekliflere oy verebilir, öne çıkan sanat eserlerini kazanmak ve küratörlüğünü yapmak için tokenlerini paylaşabilir. CADALAB protokolü, karşılıksız token endüstrisine daha fazla girmeyi ve bu süreçte dijital içerik oluşturucuların, sanatçıların ve sanat koleksiyoncularının dijital bir platformda buluşmasına yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

CADALABS TOKEN (CALA) UYGULAMASI

* Tokenler, stake edilmiş ve edilmemiş formlarda bulunacaktır. Stake edilen tokenler, kullanıcılara platform işlevselliği sağlayacaktır.

* Demokratik Otonom Platformu (DAP) güçlendirerek kullanıcıların kurumsal kararlara katılmasını ve ürün yol haritasını şekillendirmesini sağlar.

* Sahiplerin, merkezi olmayan bir pazarda fiziksel ve sanal mallar, içerik ve hizmetler satın almalarına izin verin.

* Topluluğun fikir birliği ile belirlenen, ölçülebilir değer üreten dijital içerik oluşturucuları ödüllendirin.

* Reklamları görmeyi seçen kullanıcılarla reklam gelirini paylaşın. Kullanıcılar daha fazla token alarak, ürettikleri gelirin daha büyük bir kısmını kazanabilirler.

Profil Doğrulaması İçin Ödeme

Cadalabs Ekosisteminin Özellikleri

* Dijital Yaratıcılar İçin Yaratılmıştır: CADALAB, geleneksel sanat yaratıcıları ile Blockchain teknolojisi arasında bir köprü kurar.

* Kullanım Kolaylığı: CADALAB ekosistemi, herhangi bir yaratıcı kişinin kendi NFT'sini oluşturup satabilmesi için tamamen kullanıcı dostu olacaktır.

* CADALAB DEX: Herhangi bir para birimi arasında tasarlanmış merkezi olmayan otomatik değişim.

* Stake & Earn (çok yakında): CADALAB ile kullanıcılar ayrıca stake yapabilecek ve ödüller kazanabilecekler.

* Ölçeklenebilirlik için Optimize Edildi: Cadalabs Ekosistemi basit ve şeffaf olacak ve kullanıcılara her zaman güvenlik sağlayacak.

Cadalabs Üçüncü Aşama Token Satışına Nasıl Katılabilirsiniz?

CALA Token üçüncü aşama satışı, ilgilenen yatırımcıların ve halkın satın alması ve erken benimseyenler olması için devam ediyor.

CALA TOKENLERİNİ BURADAN SATIN AL - https://cadalabs.io/presale

Cadalabs Sosyal bağlantılar

Web sitesi: https://cadalabs.io

Twitter: twitter.com/Cadalabprotocol

Telegram Grubu: https://t.me/cadalabscommunity

Orta: https://Cadalabs.medium.com

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ