Caizcoin bir DeFi şirketi ve İslami Finans Kanunlarına uyan ilk kripto para birimidir.

Caizcoin, Blockchain Life 2021

Caizcoin bir DeFi şirketi ve İslami Finans Kanunlarına uyan ilk kripto para birimidir. Caizcoin, minimum işlem ücreti ile dünyanın ilk İslam uyumlu Blockchain'i olan Caizchain üzerinde çalışır.

Tüm bilge zihinlere, inançlara ve etnik kökenlere hitap eden ahlaki değerler, Caizcoin deneyimini geliştirir.

Etkinliklerin Parlayan Yıldızı Caizcoin

Londra Etkinliği:

Eylül ayında Londra'da, ilk İslam uyumlu kripto para birimi olan Caizcoin'in İslami finans ilkelerini kullanarak İslami ve çağdaş dünyaları birbirine bağlamanın yeni bir yolunu sunduğu bir etkinlik vardı. Londra etkinliği, Caizcoin hedefi için büyük bir başarıydı ve birçok grup onlarla hemfikir oldu ve daha iyi bir toplum oluşturmak için birlikte çalışmayı seçti.

Caizcoin Ekibi Ayrıca Etkinlikler İçin Taşkent ve Moskova'da Olacak

Taşkent Etkinliği:

21 Ekim 2021'de Özbekistan, Hyatt Regency Tashkent'te Caiz Holding AG'nin gündemde olacağı ve günümüzün aktif kripto alanında DeFi'ye yönelik en pratik yaklaşımı sunacağı bir etkinlik düzenlenecek. Caiz Holding AG, hedeflenen yatırım ve dinamik karakter yoluyla sürdürülebilir finansal kaynaklar ve sosyal değerler yaratmak için mücadele eden Girişimleri yükseltmeye inanmaktadır.

Moskova Etkinliği:

27-28 Ekim tarihlerinde Moskova'da Music Media Dome etkinliğinde Caiz Holding AG, kripto para dünyasındaki olağanüstü başarılarına ışık tutacak; İlk İslami uyumlu kripto para birimi olmayı nasıl başarabileceklerini paylaşacaklar ve dünyanın küresel olarak en güvenilir, şeffaf, sağlam ve sorunsuz işlemleri deneyimlemesine izin verecekler.

Caizcoin, kağıt sözleşmeler ve ofis alanı gibi kaynaklara olan ihtiyacı ortadan kaldırarak Wall Street ve büyük banka kurumlarına daha sürdürülebilir ve çevre dostu bir alternatif sağlayabilir.

Music Media Dome'daki Blockchain Life 2021 etkinliğinde Caizcoin ekibi, insanları eski işlem yöntemlerini geliştiren ve finansal kurumların yerini aldığı akıllı sözleşmelerle tanıştıran DeFi hakkında eğitmek için ilk İslami uyumlu kripto para biriminin Genel Sponsoru için orada olacak. Bu, tüm insanlığın tek bir tıklamayla küresel olarak şimdiye kadarki en sorunsuz şeffaf hizmetlere sahip olmasına yardımcı olacak.

İslam odaklı Caizcoin ekosistemi

Caiz holding AG ortamındaki her şey İslami kural ve düzenlemelere uygundur. Teklif, adalet, dürüstlük, tarafsızlık ve tüm yatırımcılarının ve güvenilir ortaklarının refahını temel alan tasarımıyla, mevcut güvenli ticaret trendine bağlı kalırken, gelecekteki bir finansal sistemi İslami Finansın tarihi felsefesiyle birleştiriyor. Caizcoin, İslami ekonomik ilkelere dayalı yenilikçi bir blok zinciri tabanlı finansal çözüm yaratarak İslami değerleri ve etiği destekler.

Kripto para birimlerinizi gerçek parayla değiştirebilir ve dünyanın herhangi bir yerinden herhangi bir şey satın alabilirsiniz, ancak bu hikayenin sonu değil. Ayrıca Caiz cüzdanı, müşterilerine her zaman tam şeffaflık ve güvenlik sağlayan en esnek, hiper güvenli cüzdandır. Müşteri mutluluğu birincil endişe olduğundan, şirket kullanıcılarına anlaşılması kolay bilgiler sağlar.

YCaiz Holding AG, İşletmelerin Büyümesine Yardımcı Olur

Caiz Holding AG, büyük bir liderin gerçek özelliği olduğundan, başkalarını yükseltmeye inanır. Caizcoin, İslami finansı ve onun gerçek ruhunu dünya çapında genel kamuoyunda sergilemek için en önemli devrimdir.

Projeniz, paydaşlarınız için uzun vadeli finansal kaynaklar yaratmakta zorlanıyor olsa bile, firmamız odaklanmış yatırım ve dinamik yapısı ile projeleri uzun vadeli ekonomik ve sosyal faydalar üretmeye yönlendirebilir.

Caizcoin'i Benzersiz Yapan Nedir?

Caizcoin, kripto para biriminin farklı, ahlaki ve türünün tek örneği bir İslami finansal fikridir. Caizcoin, İSLAM'ın kural ve düzenlemelerini takip ederek, yatırımcı ve tüketicinin çıkarlarına en iyi şekilde hizmet edecek şekilde tasarlandığından, kendisini diğer kripto para birimlerinden ayırmaktadır. Öncelikli odak müşterinin ihtiyaçları olsa da, kripto para birimleri aracılığıyla özenli, kişisel ve şeffaf hizmetlerdir.

Caizcoin, Dünyadaki Herkes İçin Yasal Bir Ödeme Şeklidir

Amaçları, zekat kavramını herkesin içinde ihtiyaç sahiplerine yardım etmek için uygularken, kârları bireysel fayda için kullanmaktır.Caizcoin düşük bir işlem ücreti sunar ve müşterilerin dünya çapında sorunsuz ticaret yapmalarını sağlar.

Her defterde saniyede 3000 işlem gerçekleştirebilir ve her 5 saniyede bir yeni bir defter oluşturur. Her işlemin tamamlanması 0-3 saniye sürer.

Güncel kalın ve Sosyal Medya kollarımızı takip edin!

TELEGRAM TWITTER INSTAGRAM FACEBOOK YOUTUBE MEDIUM REDDIT

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ