Calvaria, kendi yerel kripto para birimi jetonuna sahip yeni bir kazan-oyna NFT savaş kart oyunudur.

Calvaria, Ön Satış 2,6 Milyon Doları Aşarken ve Kapanışa Yaklaşırken KuCoin Cüzdan Anlaşmasını Güvence Altına Aldı

Calvaria, kendi yerel kripto para birimi jetonuna sahip yeni bir kazan-oyna NFT savaş kart oyunudur.
BKEX gibi borsalarda listelenmeleri güvence altına almış ve 2,6 milyon doların üzerinde para toplamış olan Calvaria, şimdi KuCoin cüzdanı ile bir anlaşma yaptığını duyurdu.

Kazanmak için savaş kartı oyunu Calvaria, yatırımcıların bir KuCoin cüzdanını satış öncesi platformuna bağlamasını sağlamak için bir anlaşmayı tamamladı.

Calvaria'nın Telegram kanalı abonelerine, "KuCoin ile olan iyi ilişkimizi daha da sağlamlaştırmak için $RIA, piyasaya sürüldüğünde KuWallet tarafından desteklenecek ve şu anda KuWallet kullanıcıları ön satışa katılmak için bunu kullanabilir."

Yatırımcıların KuWallet kullanmasını sağlamak, $RIA'nın token ön satışı sona erdikten sonra KuCoin borsasında listelenmesini sağlamlaştırmak için bir basamak olabilir.

Ön satış sona ererken yatırımcıların kalan jetonları satın almaları için zaman daralıyor. Calvaria'nın erken dönem bağış toplama etkinliğini bitirmek için 430.000$'ın biraz üzerinde toplaması gerektiğinden satış öncesi jetonların yalnızca %15'i kaldı.

KuCoin'de listelenen $RIA jetonlarına sahip olmak, bu yeni kripto projesine daha fazla maruz kalma sağlayacaktır çünkü 24 saatlik ticaret hacmiyle dördüncü en büyük borsadır.

Ancak Calvaria bir KuCoin listelemesini güvence altına almasa bile, proje BKEX borsası ile bir ilk borsa teklifini (IEO) onayladı.

Calvaria'nın Değişim Listeleri

Calvaria'nın ön satışı tüm beklentileri aştı, ancak bu blockchain oyunu, 24 saatlik işlem hacmine göre 19. en büyük merkezi borsa olan BKEX'te listelendiğinde daha da fazla teşhir edilecek.

Yatırımcılar, merkezi borsa LBank ve BKEX'in listesinden $RIA token satın alma fırsatına sahip olacak. Yatırımcıların karşılaşabileceği tek sorun, sınırlı arz ve beklenen yüksek satın alma ilgisi göz önüne alındığında madeni paraları düşük bir fiyata kilitlemektir.

Calvaria, toplam 1 milyar token arzının yalnızca %4'ünü likiditeye ayırdı. Yatırımcılar kalan madeni paraları satın almak için çabalarken, artan talep nedeniyle $RIA dijital paralarının fiyatının artması muhtemel.

Şu anda kripto ön satışının beşinci ve son aşamasında olan $RIA tokenleri 0,0325 $'dan satışa sunuluyor. Ön satışın 31 Ocak 2023'te sona ermesi planlanıyor ve 3.075.000 $'lık sabit bir sınır belirlendi. Bu hedefe ulaşmak için yalnızca 430.000 $ gerekiyor, bu nedenle son teslim tarihinden önce satılabilir.

Ön satış sona erdikten sonra, $RIA koinleri muhtemelen 0,0325 $'dan listelenecek. Bu, 1. aşama yatırımcılara ön satışın başlangıcından itibaren %225 kazanç sağlar.

Birçok yatırımcının P2E belirteçlerini satın alınacak en iyi kriptolar arasında görmesinin nedenlerinden biri, içsel ödül değerleri ve kitlesel çekiciliğidir. Bir kripto piyasasında bile, yatırımcılar kendilerini eğlendirirken ödüller alabilirler.


Calvaria'nın Çoklu Oyun Modu Ücretsiz ve 3D Oynanışı Sağlıyor

Gods Unchained ve Splinterlands'e rakip olan Calvaria Duels of Eternity, oyuncuların fantezi temalı takas kartlarıyla ve karmaşık stratejilerle savaşarak turnuvaları kazanmak için rakiplerini alt etmelerini sağlar.

AAA oyun standartlarını benimseyen Calvaria, benzersiz yeteneklere sahip karakterlerin yer aldığı 3D kartlar geliştirdi. Oyuncuların oyun içi oyun ve zafer için kaynak ve güçlendirme alarak kart destelerini güçlendirmeleri gerekir.

Rakiplere karşı avantaj elde etmenin bir başka yolu da aynı güçteki kartları birleştirerek daha yüksek seviyeli kartlar satın almaktır.

Calvaria, oyuncuların oynamak için bir kripto cüzdanına bağlanmasını gerektirmez ve ücretsiz mod, oyuncuların bir taahhütte bulunmadan önce oyunu test etmelerini sağlar.

Tek oyunculu kampanya, oyuncuların becerilerini test etmeleri için oyunun evreninin ve giriş seviyelerinin keşfedilmesini sağlar. Bu mod, oyunun yapay zekasına karşı oynanır ve kazanan maçlar için dağıtılan ödüller, benzersiz kartlar ve güçlendirmelerdir.

Ana oyun modu oyuncuya karşı oyuncudur. Galip gelmek için oyuncuların taktikleri, benzersiz kartları, güçlendirmeleri ve toplanabilir NFT tokenlerini birleştirmesi gerekir. Oyuncular, en iyi üç turda orduları yendikleri için $RIA tokenleri ile ödüllendirilir.


Polygon Ağında Ekosistem Geliştirme

Calvaria, oyunu mobil oyunculara sunarak daha erişilebilir hale getirecek. Özellikler arasında DAO yönetişimi, bir burs programı ve bir oyun içi varlık pazarı yer alacak.

Oyunun dahili işlemleri Polygon Layer 2 protokolü tarafından gerçekleştirilecektir. Calvaria, ekosistemini Polygon'un ağında geliştirerek birçok P2E oyununun karşılaştığı ölçeklenebilirlik sorununu ortadan kaldırdı.

Sonuç olarak, oyuncuların yüksek bant genişliği ve düşük işlem ücretlerinden yararlanmalarını sağlar.

$RIA Tokeni  Kullanım Örnekleri

$RIA tokenleri ödül olarak alınır ve yenilemeler veya enerji paketleri ve benzersiz kartlar gibi oyun içi satın alımlar için harcanır. Bu ERC-20 tokeni, işlem vergisi içermez ve sahiplik, sahiplerine düzgün çalışmasını sağlamak için ekosistemi yönetme hakkı verir.

Calvaria, oyuncuların jetonlarını kilitleyerek pasif bir gelir elde etmelerini sağlar. Oylamaya katılım, belirli bir hak sahibi için izin verilir.stake etmede tutulan token eşik sayısı. Oyuncular, ekosistemin geleceğini belirleyecek önemli konularda oy kullanabilecekler.

Yalnızca 1 milyar jeton mevcuttur ve %4'ü borsalara ayrılmıştır. Ön satış sona eriyor olsa da, yatırımcılar şu anda $RIA tokenlerine borsalardan daha fazla erişime sahip.

Şu anda mevcut olan tokenlerin %15'inden daha azı ile, satış öncesi sona ermeden önce $RIA'ya yatırım yapmak için zaman daralıyor ve borsalarda yayına girdikten sonra fiyat potansiyel olarak patlıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ