Canaan kısa süre önce 30 Haziran 2021'de sona eren ikinci çeyreğe ilişkin denetlenmemiş mali sonuçlarını açıkladı ve net geliri 167,5 milyon dolar olarak açıkladı.

Canaan kısa süre önce 30 Haziran 2021'de sona eren ikinci çeyreğe ilişkin denetlenmemiş mali sonuçlarını açıkladı ve net geliri 167,5 milyon dolar olarak açıkladı.Kripto madenciliği donanım üreticisi ve bilgi işlem çözümleri sağlayıcısı Canaan kısa süre önce 30 Haziran 2021'de sona eren ikinci çeyreğe ilişkin denetlenmemiş mali sonuçlarını açıkladı. Şirketin net geliri, son çeyrekte 167,5 milyon dolara ulaşarak şirketin faaliyet tarihindeki en yüksek seviyeye ulaştı. Canaan net gelir açısından büyük bir geri dönüş bildirdi. Kripto madenciliği sektörü, son zamanlarda, özellikle Çin'de, dünyanın dört bir yanındaki düzenleyicilerden bir tepkiyle karşı karşıya kaldı.

 Canaan'ın Net Geliri 2021'in İkinci Çeyreğinde 37.9 Milyon Dolara Ulaştı

Net gelir açısından, Canaan büyük bir geri dönüş bildirdi. Kripto madenciliği ekipmanı üreticisi şirketin net geliri, 2020'nin aynı döneminde 16,8 milyon RMB'lik net zarara kıyasla, 2021'in ikinci çeyreğinde 37,9 milyon dolara ulaştı. Canaan, 2021'in ikinci çeyreğinde yaklaşık %887 artarak 66,2 milyon dolarlık brüt kar açıkladı. geçen yılın aynı dönemine kıyasla. Canaan'ın son çeyrekte satılan toplam bilgi işlem gücü, 2020'nin aynı döneminde 2,6 milyon Thash/sn'den %126,9 artışla 5,9 milyon Thash/sn ve 2021'in ilk çeyreğindeki 2,0 milyon Thash/sn'den %200,0 artışla 5,9 milyon Thash/sn oldu.

 Canaan, Bitcoin Madenciliğine Bilgi İşlem Gücü Dağıtmaya Devam Etmeyi Planlıyor

"2021'in ikinci çeyreğinde dikkate değer bir performans sergiledik. Beklenmeyen düzenleyici politika dinamiklerine ve Bitcoin fiyat oynaklığına rağmen, müşterilerimize 5,9 milyon Thash/s'lik sağlam bir bilgi işlem gücü sunarak rekor düzeyde üst sıralarda sonuçlar elde ettik. İkinci çeyrekte ve son zamanlarda, denizaşırı pazarlarda iş geliştirme, kurumsal müşteri ilişkileri oluşturma ve tedarik zincirimizi güçlendirme dahil olmak üzere stratejilerimizin etkin bir şekilde uygulanması sayesinde önemli miktarda ön sipariş aldık, "Nangeng Zhang, Başkan ve İcra Kurulu Başkanı Kenan, yorumladı. Bitcoin madenciliğinin muazzam fırsatlarını kavramak için bilgi işlem gücünü kullanmaya devam etmeyi planladıklarını ekledi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ