Capfolio, kripto dünyasındaki yenilikçilerin yanı sıra endüstrinin ana oyuncularının ihtiyaçlarını karşılaması adına devrim niteliğindeki yenilikçi ve şüphesiz en gelişmiş dijital ticaret borsalarından birinin başladığını duyurdu.

Capfolio

Resmi bilgilere göre, yeni borsa,  tüm yatırımcılar ve tüccarlar için bir çözüm haline getirilen bir dizi kazançlı özellikle süslendi. Capfolio değişim, yüksek verimli kullanıcı dostu arayüz, eşi görülmemiş ölçeklendirme mimarisi, pazar ve portföylerin gerçek zamanlı akışı, gelişmiş güvenlik sistemi özelliklerini içerir.

Yukarıda belirtilen özelliklerin yanı sıra, Capfolio aynı zamanda milisaniyelik gecikme süresinde gerçek zamanlı portföy ve piyasa veri erişiminden faydalanma potansiyeli sunan ilk dijital varlık alım satım platformu olarak da öne çıkıyor.

Kurucu ortak Aman Bedi ve Capfolio'nun CTO'su ''dışarıdaki tüm farklı platformları kendi alım satım için araştırdıktan sonra, hiçbirinin bir yatırımcının alım satım alanında etkin bir şekilde dolaşması için ihtiyaç duyduğu her şeyi sunmadığını fark ettim'' diyerek sözlerine ''Bu yüzden Capfolio işlem platformunu geliştirdik. Cryptocurrency ticaret alanındaki herkesten daha fazla özellik sunuyoruz ve her şeyi bir çatı altında topladık, böylece kullanıcıların artık bilgi alışverişi yapmak için ihtiyaç duydukları tüm verileri almak için birden fazla hizmete abone olmaları gerekmeyecek.'' şeklinde devam etti.

Capfolio değişimi, portföy yönetimi, varlık tahsisi, gelişmiş geri test etme ve özelleştirilmiş algoritmalar oluşturma gibi çeşitli alanlarda kullanıcılarına izin verir. Alım-satım borsaları tarafından sunulan araçlar, kullanıcının faaliyetlerini kişiselleştirmesine ve bireysel alım satım işlemleri, sosyal alım satım uygulamasına yardımcı olur. Aynı zamanda uzman yatırımcılardan haberler ve görüşler sunar.

Capfolio değişiminin karmaşık özellikleri şunları içerir:

  • Otomatik ticaret - Biri farklı borsalarda alım satım işlemlerine izin verebilir ve milisaniyelik gecikmeyle otomatik hale gelebilir. Kişinin daha düşük fiyatlardan satın almasını ve daha yüksek fiyatlardan satmasını sağlayan özel tahsislerle kazançlı fırsatlardan yararlanılabilir.
  • Sosyal ticaret - Alanında uzmanların izlenmesini ve klonlanmasını teşvik eder. Uzmanlar, liderlik programına katılabilir, modellerini ve stratejilerini paylaşmak için para alabilir.
  • Test Etme Araçları - Başarılı bir şekilde ticaret stratejilerinin test edilmesine ve uyulmasına yardımcı olurlar.
  • Güvenlik - API anahtarları şifreleme ile güvence altına alınır ve FIPS 140-2 tarafından onaylanan Donanım Güvenlik Modülleri aracılığıyla saklanır. Şifreleme anahtarları düzenli aralıklarla otomatik olarak döndürülür.

Capfolio'nun İşlevleri Nelerdir?

Capfolio crypto exchange, tüm ticari karmaşa için bir çözüm sunar. Kullanıcılarına veri toplama, sinyalleri izleme, stratejiler oluşturma ve otomatik işlem yapma imkânı sunar. Rakiplere göre avantaj sağlamak için kritik önem taşıyan güncel ticaret ve finansal bilgiler sunmaktadır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ