Capitrade fırlatma rampası, Terra Ecosystem'deki ilk IDO fırlatma rampası.

Capitrade fırlatma rampası, Terra Ecosystem'deki ilk IDO fırlatma rampası. Capitrade fırlatma rampası, erken projelerin büyümesini hızlandırmaya yardımcı olan terra Projeleri için bir bağış toplama platformudur. Capitrade, şeffaf, verimli ve tamamen merkezi olmayan kitle fonlaması hizmetleri sağlamak için DeFi yeniliklerinden yararlanmak üzere tasarlanmıştır. $CDE, Terra blok zinciri üzerine kurulu Capitrade ekosistemine güç sağlayacak yardımcı program simgesidir.

Capitrade IDO Launchpad geliştiricileri, Terra Network'teki en ünlü Çapraz Zincirli IDO Launchpad olmak için yorulmadan çalışıyor. Capitrade platformu, fikri kamuoyuna açıklandığından beri pek çok manşette yer alıyor ve ekip, Terra ekosistemindeki yenilikler üzerinde ve doğal sorunları çözmek için sürekli çalışacak.

$CDE, bir yönetişim tokeni olarak hizmet edecek ve ayrıca, kullanıcıların Capitrade platformunda gezinmesi için bir abonelik tokeni olarak kullanılacaktır. Token ayrıca kullanıcıların karar vermelerine ve platformda önerilen özellikler üzerinde oy kullanmalarına izin verecek.

Capitrade, token sahipleri için bir kazan-kazan durumudur ve her büyüklükteki yatırımcının en umut verici Terra tabanlı işletmelere katılmasını sağlar. Kullanıcılar, LUNA tokenlerini toplama, daha fazla CDE tokeni üretme veya her ikisini birden yapma yeteneği ile gelir elde etmek için $CDE tokenlerini stake edebilecekler. Yatırımcılar ayrıca platformda tokenleri, dijital paraları veya sabit dijital paraları takas edebilir.

Ekip, Merkezi Olmayan Bir Borsa ve ayrıca Terra Blockchain üzerinde NFT Marketplace yaratmayı dört gözle bekliyor. Capitrade projeleri, dolandırıcılıklardan kaçınmak için kapsamlı bir şekilde incelendi ve etkileyiciler ve pazarlama ortaklarıyla güçlü ilişkiler kurdu, bu da iyi finanse edilen sürekli bir yeni kripto girişimi akışıyla sonuçlandı.

$CDE TOKENLERİ NASIL ALINIR

CDE Token Seed Sale şu anda yayında ve Capitrade Token Sale Sayfasını ziyaret ederek satın alınabilir.

Minimum Satın Alma: 2 LUNA

Maksimum Satın Alma: 1000 LUNA

Capitrade Sosyal Medyası:

Twitter: https://twitter.com/capitrade_cc

Facebook: www.facebook.com/profile.php?id=100076714055836

Crunchbase: www.crunchbase.com/organization/3f82b77d-9fc8-4015-8dde-cad4c2b58820

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ