Capriole Investments Başkanı, hash gücünü analiz etti ve buradan iyi bir haber çıkacağını söylüyor!

Capriole Yatırım Başkanı: Bitcoin Fiyatı Asla 6000 $

Bugün Capriole Investments Başkanı Charles Edwards, Bitcoin'in potansiyel 50x kar döngüsüne girdiğini söylüyor!

Bitcoin'in Hash Gücü Bize Ne Anlatabilir?

Bay Edwards, Bitcoin'in ağ zorluğunda çok nadir bir gösterge gördüğünü açıkladı. Ona "Hash Ribbon" diyor ve bunun blockchain'in genel tarihinde sadece 10 kez gerçekleştiğini kanıtladı.

Charles Edwards bu göstergeyi yıllarca takip etti ve analizini TradingView blogunda yayınladı. Bay Edwards, Bitcoin için yüzde 5.000'den fazla boğa rallisi öngörüyor. Bay Edwards'ın önerileri, Bitcoin'in hash gücü dinamiği araştırmalarına dayanmakta.

Hash Ribbons: Muazzam Büyümenin Gizli Göstergesi

Bu gösterge, tipik olarak “madenci teslimiyet” döneminin ortasında bir yerde bulunan Bitcoin'i satın almanın en iyi anı olduğunu varsayıyor. "Madenci teslimiyeti" madencilerin madencilik donanımlarının önemli kayıplar nedeniyle operasyonlarını durdurma kararıdır.

Bu çözüm bir Bitcoin hash gücü azalmasıyla sonuçlanırken, Charles Edwards, Bitcoin'in Hash gücünün basit 1 ve 2 aylık hareketli ortalamasını hesaplayarak bu noktaları bulmaya karar verdi. Raporuna göre, Hash gücü oranının 2 aylık SMA'sı, madenci teslimiyetinin en kötüsü tipik olarak bitti ve iyileşme başladı. Bu zaman noktalarında satın almak inanılmaz sonuçlar veriyor.

Bununla birlikte, belki de Bitcoin’i elinde tutanların görkemli bir yükselişe hazırlanma zamanı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ